9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Стрімке зростання Нової Пошти у Грузії та Молдові

Перше півріччя 2019 року стало успішним для Nova Poshta Georgia та Nova Poshta Moldova. Обидві компанії показали суттєве зростання кількості відправлень. Клієнтів стало більше на 50%.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

«Швидке і надійне постачання в Молдові допомагає розвиватися місцевим інтернет-магазинам – клієнти стали частіше замовляти онлайн, — говорить Олена Стьопіна, директор «Нова Пошта Міжнародні Операції». – Кількість постачань Nova Poshta Moldova за пів року зросла у два рази».

Особливістю Грузії є складний ландшафт і географія.

«Доставити посилки та вантажі у віддалені гірські селища відважиться не кожна компанія. Але Nova Poshta Georgia вдалося забезпечити постачання кожному клієнту по всій країні», – говорить Олена Стьопіна.

Це стало важливою конкурентною перевагою та дозволило компанії увійти в трійку лідерів ринку і покращити якість роботи з бізнес-клієнтами. Кількість відправлень всередині Грузії за першу половину 2019 року збільшилась майже на 32%.

Компанії в обох країнах продовжать розширювати перелік послуг як для постачань всередині країни, так і для міжнародних відправлень і займуться впровадженням діджитал-інструментів, які вже гарно показали себе в Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають