9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 12 Грудня, 2023

Стивідорна компанія «Ольвія» поповнила парк перевантажувальної техніки

Парк перевантажувальної техніки ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» поповнився новою перевантажувальною технікою.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Корабелов.ИНФО.

Продовжуємо оновлення парку портової механізації, отримали вісім нових навантажувачів, працюємо далі, – повідомив керівник держпідприємства Руслан Олійник.

Окрім інших новинок, парк перевантажувальної техніки ДП «Стивідорна компанія« Ольвія »поповнився новим фронтальним навантажувачем CHANGLIN вантажопідйомністю 5000 кг.

Фронтальні навантажувачі по праву вважаються універсальної технікою, тому вони знайшли широке застосування в різних сферах діяльності – від навантаження зерна до роботи в кар’єрах. Дані машини відрізняються своєю універсальністю і високою продуктивністю. Завдяки збільшеній висоті розвантаження, навантажувачі CHANGLIN можуть завантажувати як стандартні кузова самоскидів, так і зерновози і залізничні вагони, – зазначають на підприємстві.

На фронтальному ковшових навантажувачів CHANGLIN встановлено сучасний, надійний і економічний дизельний двигун STEYR (Австрія), гідравлічна коробка передач і провідні мости MERITOR, що виготовляються за ліцензією.

Набутий підприємством навантажувач додатково укомплектований зерновим ковшем об’ємом 4,5 куб.м.

Навантажувач CHANGLIN придбаний через електронну систему державних закупівель ProZorro відповідно до запланованих капітальними інвестиціями підприємства на 2017 рік. В наступному місяці очікується поставка другий одиниці навантажувача CHANGLIN.

За три роки експлуатації аналогічних ковшових навантажувачів – жодного нарікання на роботу техніки китайського виробництва – зазначив Руслан Олійник.

Останні новини:

Зараз читають