9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Новий сміттєсортувальний завод з’явиться в Донецькій області

blankНезабаром жителі Покровська, Мірнограда та прилеглих міст зможуть сортувати сміття, як це робиться в усьому цивілізованому світі.

Про це повідомив заступник Покровського міського голови Дмитро Гордієнко. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Знамя индустрии“.

Сміттєсортувальний завод буде зведено в рамках екологічної програми, в якій бере участь Донецька область. У липні-серпні стартують проектні роботи. Сміття на завод буде свозиться для сортування з міст обласного підпорядкування та району.

Дмитро Володимирович зазначив, що жителям Покровська і району таке сусідство не завадить. Будівництво сміттєсортувального комплексу почнеться за межею міста. Проектувальники і забудовники врахують всі необхідні санітарні норми.

Майбутній завод займе півтора гектара площі і буде сортувати сміття на кілька видів відходів. Як правило, це скло, пластик, папір, дерево і органіка. Дерево відразу планують переробляти в тріску і фасувати в брикети.

Наявність сміттєпереробного заводу дозволяє вирішити проблему обмеженій площі міського полігону для зберігання твердих побутових відходів, який належить приватному підприємцю.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають