9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Ще одна Українська компанія почала приймати платежі в криптовалюті

Компанія WD&SS, що спеціалізується на побудові систем інтегрованих маркетингових комунікацій, web-технологіях і цифровій дистрибуції, почала приймати платежі за свої послуги в криптовалюті.

Новина про те, що комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США дозволила почати торгівлю ф’ючерсами на Bitcoin також не пройшла повз України.

Так, однією з перших у світі компаній, які оголосили про готовність приймати до оплати Bitcoin стала вітчизняна компанія з Одеси. Київ не лишився осторонь і нехай не першою в світі, але першою серед web-розробників, готових приймати за свої послуги будь-яку криптовалюту, а не тільки Bitcoin стала компанія Web Design & Software Solution (WD&SS).

Таким чином, компанія WD&SS стала самим інноваційним web-розробником України, що стежить за світовими трендами.

Нагадаємо, що Bitcoin – криптовалюта з відкритим вихідним кодом, його архітектура відома всьому світу. Нею ніхто не володіє і не контролює, але всі можуть стати учасниками мережі.

«Світові тренди та розвиток ринку не залишають нам вибору. Завдяки своїм унікальним властивостями, Bitcoin відкриває нові горизонти можливостей, які не надавала до цього жодна платіжна система – говорить Ігор Нісенбаум-Левицький, комерційний директор компанії Web Design & Software Solutions. – Впевнений, що почавши приймати до оплати криптовалюту, наша компанія стане ближче і зручніше для деяких клієнтів»

Нагадаємо, що 6 грудня середня вартість 1 Bitcoin становила близько $12000. криптовалюта торгується під тікером BCD, її підтримують 28 бірж.

Довідка: WD&SS – інноваційне маркетингове агентство, що спеціалізується на побудові систем інтегрованих маркетингових комунікацій, цифровій дистрибуції продукції виробників на експортних ринках і імпортерів. Компанія об’єднує можливості високих технологій, дизайну і цифрових трендів, маркетингу, PR і web-розробки для реалізації бізнес-задач клієнтів. Виробнича площадка компанії знаходиться в Україні (Київ). Торгові представництва WD&SS розташовані в 5
країнах.

Останні новини:

Зараз читають