9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Ще одна Українська компанія почала приймати платежі в криптовалюті

 • Компанія WD&SS, що спеціалізується на побудові систем інтегрованих маркетингових комунікацій, web-технологіях і цифровій дистрибуції, почала приймати платежі за свої послуги в криптовалюті.

  Новина про те, що комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами США дозволила почати торгівлю ф’ючерсами на Bitcoin також не пройшла повз України.

  Так, однією з перших у світі компаній, які оголосили про готовність приймати до оплати Bitcoin стала вітчизняна компанія з Одеси. Київ не лишився осторонь і нехай не першою в світі, але першою серед web-розробників, готових приймати за свої послуги будь-яку криптовалюту, а не тільки Bitcoin стала компанія Web Design & Software Solution (WD&SS).

  Таким чином, компанія WD&SS стала самим інноваційним web-розробником України, що стежить за світовими трендами.

  Нагадаємо, що Bitcoin – криптовалюта з відкритим вихідним кодом, його архітектура відома всьому світу. Нею ніхто не володіє і не контролює, але всі можуть стати учасниками мережі.

  «Світові тренди та розвиток ринку не залишають нам вибору. Завдяки своїм унікальним властивостями, Bitcoin відкриває нові горизонти можливостей, які не надавала до цього жодна платіжна система – говорить Ігор Нісенбаум-Левицький, комерційний директор компанії Web Design & Software Solutions. – Впевнений, що почавши приймати до оплати криптовалюту, наша компанія стане ближче і зручніше для деяких клієнтів»

  Нагадаємо, що 6 грудня середня вартість 1 Bitcoin становила близько $12000. криптовалюта торгується під тікером BCD, її підтримують 28 бірж.

  Довідка: WD&SS – інноваційне маркетингове агентство, що спеціалізується на побудові систем інтегрованих маркетингових комунікацій, цифровій дистрибуції продукції виробників на експортних ринках і імпортерів. Компанія об’єднує можливості високих технологій, дизайну і цифрових трендів, маркетингу, PR і web-розробки для реалізації бізнес-задач клієнтів. Виробнича площадка компанії знаходиться в Україні (Київ). Торгові представництва WD&SS розташовані в 5
  країнах.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  Зараз читають

  В Україні створять міжнародний центр підготовки пілотів

  Збройні сили України разом із закордонними партнерами розглядають доцільність створення в Україні міжнародного центру підготовки пілотів.

  КБ «ЛУЧ» вже виготовляє ракетний комплекс «Вільха» для ОАЕ

  Київське державне КБ «ЛУЧ» вже виготовляє ракети комплексу «Вільха» на замовлення Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ).

  Туреччина продемонструвала дизайн майбутнього бойового дрона з українським двигуном (фото)

  Туреччина показала дизайн майбутнього бойового дрона з українським двигуном АІ-25.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Морська охорона замовила навігаційний ремонт плавучої казарми

  Плавучу казарму проєкту Р-140 Морської охорони очікує навігаційний ремонт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.