9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

СЕО українського агрохолдингу ІМК заявляє про придбання восьми металургійних заводів у Європі

Генеральний директор українського агрохолдингу ІМК Алекс Ліссітса заявляє, що придбав вісім металургійних об’єктів у трьох європейських країнах.

Про це він повідомив в інтерв’ю YouTube каналу «СЕО з натхнення» Вікторії Омельченко, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«Ми купили великий металургійний об’єкт. А саме: вісім металургійних заводів, шість із яких перебувають у Німеччині, один – в Угорщині та ще один – у Польщі», – пояснив бізнесмен.

В інтерв’ю він назвав три найбільш перспективні, на його погляд, напрями для інвестицій: агробізнес, IT-проєкти та металургія.

«Якоюсь мірою я вже вийшов на той рівень, коли я не стільки аграрій, скільки фінансовий інвестор, капіталіст», – уточнив Алекс Ліссітса, додавши, що одне із золотих правил успішного інвестування – вкладати гроші в ті галузі, які зрозумілі та близькі».

Водночас в агрохолдингу ІМК агентству «Інтерфакс-Україна» відмовилися назвати, які саме компанії металургійного спрямування придбано за кордоном.

blank

Довідка про ІМК

Агрохолдинг ІМК спеціалізується на вирощуванні зернових, олійних культур та виробництві молока в Україні. Він обробляє близько 123,3 тис. га землі у Полтавській, Чернігівській та Сумській областях. Володіє потужностями зі зберігання 554 тис. тонн зернових та олійних культур.

Гендиректор ІМК та експрезидент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Алекс Ліссітса є також засновником інвестиційної організації Land Club.

Агрохолдинг був заснований у 2007 році.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають