9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Селище на Сумщині заробляє на роздільному зборі відходів

Історію вдалого прикладу господарювання на власній території показали в Краснопільській об’єднаній громаді.

Тут по селищу Краснопілля можна побачити ось такі симпатичні сміттєві майданчики.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на СпецКор-Media.

blank
Фото: spec-kor.com.ua

Створюють їх у рамках реалізації проекту з благоустрою. Один такий обходиться в 15 тисяч гривень. Сюди входять два залізні баки та сітка для пластику, обмежувальна сітка, аби сміття не розліталося вулицями.

Поки що таких у Краснопіллі встановлено сім. Утім, почали отримувати замовлення на виготовлення аналогічних від сіл, які входять до громади розповів «СпецКору» Григорій Маслюк, начальник Краснопільської житлово-експлуатаційної дільниці.

Також по селищу Краснопілля планують встановити ще 12-ть таких сміттєвих майданчиків.

Може похвалитися Краснопільська громада і новим сміттєвозом. Його придбали за рахунок коштів із фонду охорони навколишнього середовища та місцевого бюджету. Усього витратили близько 2 мільйонів гривень.

До благоустрою територію долучаються активно й самі мешканці. Бачать, наприклад, що встановлюємо майданчик для сміття, і самі намагаються якось облагородити територію біля будинків. Тут ось, приміром, люди попросили дитячий майданчик. За кошти громади ми його придбали, а мешканці допомогли встановити та підтримувати його чистоту, – повідомила Інна Лісун, начальник відділу ЖКГ, благоустрою та комунальної власності  Краснопільської ОТГ.

Останні новини:

Зараз читають