9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Saturn інвестував $ 23 млн у виробництво побутової техніки в Черкасах

blankХолдинг Saturn Home Аppliances (Чехія) інвестував 23 млн доларів у виробництво побутової техніки в Черкасах, повідомив президент компанії Олександр Громико.

У нас є завод в Каневі, там випускаються пральні машинки, електрочайники, в березні запускаємо м’ясорубки, тепловентилятори, сушки для фруктів – тобто, це дрібна техніка. Також ми придбали великий машинобудівний завод в Черкасах. Там вже все готово, йде налагодження обладнання , тестування. В кінці березня у нас буде урочистий запуск, – сказав Громико.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Цензор.нет

Раніше ми писало що: У квітні в Черкасах відкриється завод побутової техніки.

За словами Громико, на новому заводі будуть вироблятися духовки і холодильники, які поки імпортуються з Китаю і Туреччини. Виробництво холодильників планується налагодити влітку поточного року.

Інвестиції на завод в Черкасах – це 23 млн доларів, буквально за два роки. Завод придбали в 2015 році, – додав він.

Громико також повідомив про те, що компанія поставляє побутову техніку на ринки Угорщини, Румунії, Польщі та інших країн.

Зараз ведемо переговори з італійським” Ашан “, відвантажуємо до Франції … Поки це інтернет-магазини, але з запуском нового заводу будемо розширювати ринок на всю Європу, – зазначив керівник.

Він додав, що компанія має в своєму розпорядженні представництвом також в ОАЕ, поставляє в країни Африки.
Saturn Home Аppliances планує створити індустріальний парк на основі заводу в Черкасах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають