9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Ryanair планує агресивну експансію на українському ринку авіаперевезень

Авіакомпанія Ryanair планує агресивну експансію в Україні, якщо буде підписано Угоду про Спільний авіаційний простір між Україною, Європейським Союзом і її державами-членами.

Про це заявив глава авіакомпанії Майкл О’Лірі, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

При цьому топменеджер повідомив, що очікує підписання угоди про “відкрите небо” до кінця 2021 року.

“Один ринок, який би я виділив, це Україна … Я думаю, що ми станемо великим інвестором в Україні, коли вони приєднаються до європейського “відкритого неба”, – сказав О’Лірі у зверненні до інвесторів за підсумками щорічних зборів топ-менеджменту авіакомпанії.

О’Лірі відзначив, що в цей час Ryanair літає з п’яти українських аеропортів, але в країні налічується до 12 аеровокзалів, які підходять для роботи лоукостера.

За словами глави Ryanair, основний ринок для лоукостера формуватимуть робочі-мігранти. Також раніше в авіакомпанії заявляли, що бачать потенціал на внутрішньому ринку країни.

“Я думаю, що це буде модель, до якої ми будемо агресивно рухатися”, – заявив О’Лірі.

Нагадаємо, в червні Рада Європейського Союзу дала згоду на підписання Угоди про спільний авіаційний простір з Україною. В міністерстві інфраструктури України припускали, що підписання договору про “відкрите небо” може відбутися восени 2021 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають