9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

Rolls-Royce оновив рекорд продажів автомобілів в Україні

У 2019 році компанія Rolls-Royce продала 5152 автомобілі, в Україні автовиробник збільшив продажі втроє, реалізувавши 16 авто.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Еспресо.

“Британський підрозділ концерну BMW компанія Rolls-Royce Motor Cars в минулому році встановила абсолютний рекорд продажів в 116-річній історії. Загалом 5 152 автомобілі були доставлені покупцям в більш ніж 50 країнах світу, що на 25% більше, ніж у 2018 році”, – повідомляють у виданні “Авто24“.

“Вагомий внесок внесли й українські покупці — вони придбали 16 Rolls Royce, з них 3/4 довелося на новий позашляховик марки Cullinan. Цей показник втричі більше минулорічного і є рекордним за всю історію бренду в Україні, а вона починається з проданого в Одесі Rolls Royce в 1914 році”, – розповідають у “Авто24”.

За словами Френка Тімана, регіонального представника Rolls-Royce Motor Cars в Європі, всього в Україні продано близько сотні “Роллс-Ройс”. Причому українські покупці вибирали досить незвичайні комплектації — наприклад, чорний кузов і червоний салон. Також існує попит на ексклюзивне виконання в версії Rolls-Royce Bespoke.

Представник компанії додав, що також українці купують автомобілі з пробігом. Вони вигідніші, адже коштують дешевше і їх не треба довго чекати. Загалом на європейський ринок припадає близько чверті світових продажів Rolls-Royce.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають