9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Рівненський льонокомбінат здивував німців європейським рівнем виробництва (фото)

Лідер вітчизняної легкої промисловості дивує своїми результатами не лише українців, а й європейців. Причому, не будь-кого, а впевнених фахівців у своїй галузі. З робочим візитом на підприємство завітали цього тижня представники відомого у Європі німецького бренду Marс Cain. Зокрема, керуючий директор підприємства Marс Cain GmbH Маттіас Бер, а також керівники напрямків технічного розвитку і виробничого планування – Юджен Брехт та Піт Хільгер. Про Льонокомбінат гості дізналися ще у себе вдома, в Німеччині, й висловили бажання на власні очі побачити рівненське виробництво, оскільки шукають підприємства для розміщення замовлень свого бренду на території України. Рівненський льонокомбінат зацікавив німців передусім серйозними виробничими потужностями та зручним, із точки зору логістики, розташуванням.

Однак, уже потрапивши на рівненське виробництво, гості не змогли приховати свого здивування і захоплення. Зізнаються, що не уявляли реального рівня промислових потужностей Льонокомбінату. Адже усе обладнання підприємства – лише найсучасніше, провідних світових виробників. Тож попри те, що територіально Рівненський льонокомбінат знаходиться в Україні, за своїм рівнем це – цілком європейське виробництво, визнають німці.

Своєю чергою, власник Льонокомбінату Олег Червонюк висловив зустрічну готовність до співпраці з компанією Mark Cain, адже для рівненських текстильників це може стати гарним новим досвідом для подальшого динамічного розвитку. Наразі відбулася лише перша, ознайомча зустріч, за результатами якої сторони висловили взаємну зацікавленість у можливій співпраці.

Гості з Німеччини подякували працівникам Рівненського льонокомбінату за теплий прийом і за неочікувано позитивні враження від результатів праці рівнян, а також попередньо домовилися про наступний візит наприкінці весни.

Джерело: Голосно

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають