За крок до мрії. Рівненський льонокомбінат уже на самому старті запуску виробництва джинсів. Тож до появи на українському ринку перших вітчизняних джинсів лишилося зовсім мало.

Сьогодні одразу три фури з новітнім обладнанням італійського виробництва для виготовлення та обробки джинсів розвантажують на Рівненському льонокомбінаті. На підприємстві піднесений настрій: нинішня партія італійських машин – заключна, тож тепер можна починати монтаж обладнання.

В нас дуже великий перелік машин. Машини для фарбування, накладання різних малюнків, принтів, склажок, потертостей та багато іншого –  каже Аміра Омельчук, менеджер ЗЕД Рівненського льонокомбінату – куратор проекту «Goldi Jeans»

Усе обладнання виробництва італійської компанії «Тонелло» – лідера ринку у своєму напрямку. Його загальна вартість – майже один мільйон євро. Втім, така інвестиція себе виправдає сповна, адже вітчизняний ринок в очікуванні нового продукту.

Вже незабаром ми завершимо монтаж обладнання і почнемо виробництво джинсів.Тож кожен тут зможе знайти щось собі до смаку.  –  каже Аміра Омельчук, менеджер ЗЕД Рівненського льонокомбінату – куратор проекту «Goldi Jeans»

Тим часом на Рівненському льонокомбінаті не зраджують своїм принципам. Підприємство динамічно розвивається як у напрямку розширення асортименту продукції, так і в нарощуванні виробничих потужностей. Серед найближчих пріоритетних напрямків – запуск виробництва плащової тканини. Цей проект мають запустити невдовзі після того, як запрацює джинсовий.