9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Рівненський льонокомбінат відкриє в 2017 році 10 магазинів

blankРівненський льонокомбінат планує відкрити 10 магазинів Goldi в 2017 році. Про це повідомила прес-служба компанії UTG – ексклюзивного брокера ТРЦ Lavina Mall з посиланням на власницю торговельної марки GOLDI Галину Червонюк.

Зокрема, одна з торгових точок ТМ Goldi відкриється в столичному торгово-розважальному центрі Lavina Mall. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Дело.ua

На 2017-й рік заплановано відкриття не менше 10 локацій у різних областях України. Крім цього, GOLDI планує істотно розширити лінійку існуючих колекцій, а також запустити виробництво джинсів, – йдеться в повідомленні.

Зараз мережа магазинів складається з 18 торгових точок в Києві, Рівному, Луцьку, Львові, Черкасах, Тернополі, Івано-Франківську, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі, Чернігові, Одесі та Полтаві.

У магазинах представлений асортимент чоловічого і жіночого одягу як спортивного, так і класичного стилю, яка виробляється на потужностях Рівненського льонокомбінату. Передбачається, що асортимент нового магазину в ТРЦ Lavina Mall складатиметься з 800 товарних позицій, а в перспективі кількість найменувань досягне 1000 одиниць.

Останні новини:

Зараз читають