9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Ринок лізингу України у 2017 році зріс удвічі

Асоціація “Українське об’єднання лізингодавців” за підсумками 2017 року сповіщає про відновлення ринку після спаду і його випереджаючому зростанні

За даними Асоціації, обсяг нового бізнесу її учасників за січень-вересень цього року склав майже 6,9 млрд грн (сукупна вартість предметів лізингу), що на 103% перевищує аналогічні показники 2016 року.

Лізинговий ринок не тільки повністю відновився, але і набирає значних обертів … За нашими оцінками, зростання обсягів лізингового ринку в 2017 році складе мінімум 2 рази, – заявила генеральний директор асоціації Марина Масіч на прес-конференції в Києві в середу.

Асоціація пов’язує таке зростання активізацією роботи з уже існуючими клієнтами та налагодженням співпраці з представниками малого та середнього бізнесу, для якого банківський ринок залишається “зарегульованим” з часто недоступними кредитами.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна

 

Національна комісія, що здійснює державне регулювання ринків фінансових послуг, (Нацкомфінпослуг) станом на 1 грудня 2017 року видала 364 ліцензій на надання послуг з фінансового лізингу (86 лізингодавців – юридичних осіб (фінансових установ) та 278 фінансових компаній). За даними комісії, загальна вартість діючих договорів фінансового лізингу за результатами 9 місяців 2017 року склала 23,2 млрд грн, що на 0,3 млрд грн більше, ніж на початок 2017 року.

Нагадаємо, що асоціація “Українське об’єднання лізингодавців” створена в 2005 році як добровільне об’єднання професійних учасників ринку лізингу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають