9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Республіка Корея братиме участь у розвитку Львівщини

Економічний і агропромисловий розвиток – ключові напрямки співпраці Львівщини з Республікою Корея.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Лбвівської ОДА.

27 жовтня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу, який взяв участь у Міжнародному економічному форумі.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу зауважив, що Львівщина є сприятливим середовищем для створення індустріального аграрного парку, на базі якого б розташувались підприємства з переробки сільськогосподарської продукції.

Корея братиме участь у розвитку України і області. Львівщина демонструє великий потенціал в агропромисловому секторі, великим проектом було б створення індустріального парку, – підкреслив Лі Янг Гу

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив, що Львівщина готова до співпраці і розвитку нових напрямків в агросекторі.

Агросектор в Україні показує хорошу динаміку, у нас є ділянки земель, на яких можна вирощувати чисті культури, ми б  дуже хотіли, щоб корейські компанії із своїми технологіями співпрацювали з нами, і ми можемо говорити про спільний розвиток ягідництва, фруктів, лікарських рослин, і я вважаю, що аграрний комплекс Львівщини на сьогодні показує хороші результати, – наголосив Олег Синютка.

Окрім того сторони домовились про співробітництво в освітній сфері, а саме налагодження партнерських зв’язків між навчальними закладами Львівщини та Республіки Корея, сфері енергозбереження та розвитку медицини.

Останні новини:

Зараз читають