9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Пивзавод на Подолі пропонують перетворити на арт-простір з ресторанами (фото)

Архітектори створили проект реновації знаменитого пивзаводу Ріхтера на вул. Кирилівській, 35. Його побудували у 1873 році в стилі неоготики. З 2014 року пам’ятка пустує і поступово руйнується.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Сьогодні.

“Навколо цього будинку збираються будувати житлові будинки, тому ми розробили проект його порятунку. Його можна використовувати як арт-простір з ресторанами”, – розповів один з авторів проекту Антон Вергун.

Чи втілять цей незвичайний проект в життя, вирішуватиме власник будівлі.

До речі, сама будівля виставлена на продаж за 80 мільйонів гривень і, судячи з оголошення, її продають під забудову черговими ЖК. За словами архітекторів, власник будівлі ще не виявив інтересу до проекту – так само, як і потенційні інвестори. Їм збираються представити проект в друкованому вигляді вже до кінця тижня.

Унікальна пивоварня пережила війни та революції, дивуючи киян своїм незвичайно смачним пивом. На заводі випускалося п’ять сортів цього хмільного напою. Темне пиво заводу на Подолі вважалося унікальним у всій Європі: щільність напою становила всього 11%, хоча мінімальна для такого сорту пива – 12%. Серед киян ходили легенди, що пиво цього заводу таке смачне через те, що воду для нього брали з артезіанської свердловини, яка наповнюється водами річки Йордан.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають