9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 20 Травня, 2022

Порт “Ольвія” передали у концесію катарській компанії

У Міністерстві інфраструктури України повідомили, що у середу, 1 грудня, майно державного підприємства “Стивідорна компанія “Ольвія” та відповідне майно державного підприємства “Адміністрація морських портів України” передано до концесії QTerminals Olvia, яка входить до групи QTerminals, у рамках державно-приватного партнерства на 35 років.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Сьогодні ми залучаємо до порту Ольвія гарантовані інвестиції у розмірі 3,4 млрд грн. Майже половина цих коштів буде спрямована на розвиток порту вже у найближчі 3,5 роки. Тепер один із найперспективніших портів країни отримає нову сучасну інфраструктуру. Угодою передбачено збереження робітників місць для працівників підприємства терміном на 6 років, також залишається вимога про максимальне залучення для роботи в порту українських громадян, окремий пункт угоди – це розв’язання інфраструктурних проблем міста Миколаєва. Таким чином, державно-приватне партнерство тут – це не лише про розвиток конкретного порту, а й регіону загалом”, – наголосив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Згідно з концесійним договором, QTerminals Olvia інвестує у розвиток порту близько 3,4 млрд грн. Крім того, не менше 80 мільйонів грн буде інвестовано в інфраструктуру Миколаєва.

Зазначається, що QTerminals Olvia спільно з МІУ, ДП “СК “Ольвія”, проєктним офісом з розвитку державно-приватного партнерства “Спільно”, АМПУ, а також групою консультантів та радників забезпечили виконання всіх попередніх умов концесійного договору.

Починаючи з 2 грудня 2021 QTerminals Olvia починає керувати портовими активами, переданими в концесію.

“Як міжнародний оператор портів та терміналів з висококваліфікованим керівництвом, QTerminals має намір застосувати весь свій досвід та знання у сфері портів та терміналів, щоб гарантувати, що QTerminals Olvia надає своїм клієнтам обслуговування найвищого стандарту”, – додав гендиректор групи QTerminals Невіл Біссетт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають