9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 15 Квітня, 2021

Порт Чорноморськ готується здати в концесію один зі своїх причалів

 • Поромний комплекс порту Чорноморськ, офіційно іменований причалом №5, у співпраці з Міністерством інфраструктури готується до передачі в концесію.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Пассажирский Транспорт“.

  Як сказав під час минулої Транспортної тижні в Одесі директор ДП “МТП” Чорноморськ “Сергій Крижановський на засіданні ради BASPA, є план заходів з підготовки даного пілотного проекту. Він пов’язаний з наміром передати залізнично-поромний комплекс порту” Чорноморськ “в концесію. Підготовка ведеться проектним офісом “SPILNO” Міністерства інфраструктури України.

  Детально це питання вже розглядалося під час приїзду в порт заступника міністра Надії Казначеєва. У підготовчі етапи входить отримати добро від Кабміну України, опрацювати концептуальну записку, скласти техніко-економічне обґрунтування. Далі звичайні процедури з проведення конкурсу і залучення інвесторів.

  Процес передачі в концесію буде визначено тендерною документацією та концесійним договором. Багато в чому ключове рішення залежить від такого ринкового гравця, як Фонд держмайна, який є власником терміналу №5.

  За даними МІУ, закон про концесії буде прийнятий до кінця цього року. Прогнози сходяться на тому, що проект буде запущений в дію до кінця 2018 року.

  На думку Сергія Крижанівського, ця новація порту “Чорноморськ”, який першим в національній морській галузі стане на рейки концесійного партнерства, позитивно позначиться на транспортній стратегії всієї країни і не менш позитивно вплине на логістику чорноморських держав.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДСНС поновила відновлення цивільних об’єктів на Донеччині

  В районі Операції об'єднаних сил підрозділи ДСНС України залучаються до відновлення цивільної інфраструктури.Передає Національний...

  “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах

  У Черкасах на повну потужність запрацював новий термінал "Нової пошти", загальні інвестиції в будівництво якого склали 33,2 мільйона гривень.

  Запоріжжя закуповує ще три кузови для модернізації трамваїв

  В Запоріжжі оголошено тендер на закупівлю ще трьох частково низькопідлогових кузовів трамвайних вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AllTransUA.

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки та напрацювання для сільського господарства...

  Морський порт Чорноморськ в березні перевалив понад два мільйони тонн вантажів

  Морський порт Чорноморськ в березні 2021 року перевалив 2,15 мільйона тонн вантажів, що на 5,6% більше показників аналогічного періоду 2020 року.

  В Збройних силах України з’являться мобільні групи викладачів англійської мови

  На сьогодні армійські центри мовної підготовки можуть навчати 800 осіб на рік. Цього замало, тому цифру подвоять, а до військових частин направлять...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів польове тренування.

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий...

  Кабмін схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки

  Уряд України схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки.Про це повідомила пресслужба Міністерства...

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».

  Установи Національної академії наук України представили свої розробки для сільського господарства та харчового забезпечення

  Установи Національної академії наук України в рамках участі у загальнонаціональних та міжнародних виставкових заходах представили власні розробки...