9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Порт Чорноморськ готується здати в концесію один зі своїх причалів

blankПоромний комплекс порту Чорноморськ, офіційно іменований причалом №5, у співпраці з Міністерством інфраструктури готується до передачі в концесію.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Пассажирский Транспорт“.

Як сказав під час минулої Транспортної тижні в Одесі директор ДП “МТП” Чорноморськ “Сергій Крижановський на засіданні ради BASPA, є план заходів з підготовки даного пілотного проекту. Він пов’язаний з наміром передати залізнично-поромний комплекс порту” Чорноморськ “в концесію. Підготовка ведеться проектним офісом “SPILNO” Міністерства інфраструктури України.

Детально це питання вже розглядалося під час приїзду в порт заступника міністра Надії Казначеєва. У підготовчі етапи входить отримати добро від Кабміну України, опрацювати концептуальну записку, скласти техніко-економічне обґрунтування. Далі звичайні процедури з проведення конкурсу і залучення інвесторів.

Процес передачі в концесію буде визначено тендерною документацією та концесійним договором. Багато в чому ключове рішення залежить від такого ринкового гравця, як Фонд держмайна, який є власником терміналу №5.

За даними МІУ, закон про концесії буде прийнятий до кінця цього року. Прогнози сходяться на тому, що проект буде запущений в дію до кінця 2018 року.

На думку Сергія Крижанівського, ця новація порту “Чорноморськ”, який першим в національній морській галузі стане на рейки концесійного партнерства, позитивно позначиться на транспортній стратегії всієї країни і не менш позитивно вплине на логістику чорноморських держав.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають