9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Побудований за участю харківського НІОХІМу содовий завод в Індії ввели в експлуатацію

Найбільший содовий завод в Індії, що належить компанії RSPL, зробив перші партії соди. Про це повідомили в Державному науково-дослідному і проектному інституті основної хімії (НІОХІМ, Харків), який спроектував завод. Як повідомили проектанти, будувати завод почали в 2016 році.

Передє Національний промисловий портал, з посиланням на SQ.

Протягом 2018 року багато спеціалістів інституту брали активну участь в реалізації проекту. Відповідно до контракту, фахівці НІОХІМ, перебуваючи на заводський майданчику, допомагають індійським колегам освоювати виробництво. Є підстави вважати, що побудований за українським проектом содовий завод в Індії буде одним з кращих в світі, – заявили в інституті.

Потужність заводу – 500 тис. тонн соди на рік. НІОХІМ виграв тендер, в якому брали участь інжинірингові компанії з усього світу. Інноваційний проект був розроблений спеціально для індійського содового заводу. За передачу ноу-хау в якості інтелектуальної власності індійська сторона заплатила $1 млн.

Картинки по запросу Индия содовый завод

НІОХІМ виконує наукові дослідження з розробки продуктів неорганічної хімії, вдосконалення технологій їх отримання, апаратурного оформлення хімічних виробництв і систем управління ними, а також проектує хімічні підприємства. НИОХИМ – головна організація в Україні з питань стандартизації хімічної продукції, за вимірюваннями, що забезпечують охорону довкілля і безпеку праці промисловості основної хімії, а також головна організація метрологічної служби.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають