9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

Підприємці Волині експортують свою продукцію до Бангладеш, Колумбії та Кіпру

 • В головному управлінні статистики у Волинській області розповіли, з якими несподіваними країнами цьогоріч торгувала Волинь.

  Серед них – Бахрей, Ботсвана та Віргінські Острови. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Волинь24.

  Цьогоріч Волинь торгувала з найбільш віддаленими та несподіваними світовими партнерами.

  Імпорт на Волині перевищив експорт. Серед країн, до яких поставляла свою продукцію область, – Бангладеш, Колумбія, Італія, Кіпр.

  Натомість купляла товари з Австрії, Віргінських Островів, Ісландії, Гібралтару та інших країн.

  Імпортували, здебільшого тютюн і його промислові замінники, музичні інструменти, продукти неорганічної хімії, фармацевтичну продукцію, фотографічні або кінематографічні товари, натуральне та штучне хутро тощо. А лідером експорту стали деревина, насіння і плоди олійних рослин, молоко та молочні продукти, зернові культури.

  До слова, експорт за цей рік збільшився майже на шість відсотків і становить 414 мільйонів доларів.

  Зовнішньоторговельні операції у сфері послуг лише у першому півріччі область здійснювала з 81 країною світу на суму майже 37 мільйонів доларів. При цьому тут лідирує еспорт − його обсяг становив майже 26 мільйонів доларів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального директора Групи Метінвест до ювілею...

  Передане Україні науково-дослідне судно “Belgica” увійшло у Чорне море

  Науково-дослідне судно України “Belgica” увійшло у Чорне море і взяло курс на Одесу. Прибуття судна очікується протягом найближчих днів.

  АМПУ спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку профінансують підготовку проєктів концесії в порту Чорноморськ

  19 жовтня було підписано договір між Міністерством інфраструктури України, Європейським банком реконструкції та розвитку і ДП "Адміністрація морських портів України" щодо підготовки...

  Зараз читають

  “Укрпошта” виставила на продаж півтори тисячі старих автомобілів

  "Укрпошта" почала розпродаж старих автомобілів, серед яких моделі бізнес-класу світових брендів і машини радянського автопрому, - це...

  На Рівненщині запустили новий інноваційний м’ясопереробний комплекс

  Сертифіковану продукцію маркування «Халяль» відтепер виготовлятимуть у селі Великий Мидськ Костопільської територіальної громади Рівненщини.

  ЗАЗ запустить виробництво бюджетної версії Lada Granta

  Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) може налагодити випуск «спрощених» моделей Lada Granta.Таку інформацію оприлюднило...

  У Кам’янці-Подільському починають будувати другу чергу насіннєвого заводу

  Компанія «КВС-Україна» починає будувати другу чергу свого комплексу з кондиціювання насіння у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині.