9.5 C
Alba Iulia
Субота, 22 Січня, 2022

Підприємство на Сумщині експортує конопляні і лляні волокна до країн Європи й Азії

Основна частина виробленого ТОВ «Лінен оф Десна» льоноволокна і конопляного волокна реалізується до країн Європи й Азії для потреб прядильних і текстильних підприємств. Решта переробляється на власній шпагатній фабриці на льонопеньковий шпагат і мотузку.

Про це в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer розповів генеральний директор ТОВ «Лінен оф Десна» Сергій Гайдук, передає Національний промисловий портал.

Він зауважив, що волокно, яке виробляє підприємство, має незначний попит на внутрішньому ринку, оскільки власного виробництва текстилю в Україні вкрай мало, а те, що є, не орієнтовано на конопле- й льоносировину.

Сергій Гайдук зазначив, що основою стратегії компанії була і є підтримка повного циклу переробки луб’яних культур до отримання готової продукції.

Для цього ми постійно модернізуємо власне виробництво, запозичуємо досвід європейських виробників, співпрацюємо з науковцями, які постійно пропонують нові підходи в реалізації окреслених планів, – додав він.

На виробництві також впроваджують лінії з поглибленої переробки луб’яних культур.

Сюди можна віднести власне виробництво паливних брикетів, реалізація яких успішно проводиться в рамках державної програми з енергонезалежності країни, – розповів Сергій Гайдук. – Хотілося б, звичайно, виробляти більше готової продукції на кшталт утеплювачів із волокна й інших будівельних матеріалів, але не все відразу.

Довідка. ТОВ «Лінен оф Десна» (Глухів Сумської області) має виробничі потужності з лляної та конопляної ліній. Річний обсяг виробництва льоноволокна перевищує 1 тис. тонн, конопляного волокна – від 500 тонн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають