9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 1 Серпня, 2021

Підприємства Миколаївщини наростили обсяги будівельних робіт на 7,6%

 • Завдяки покращенню фінансової спроможності підприємств  та залученню інвестиційних ресурсів за 8 місяців поточного року підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 1,2 млрд грн., що на 7,6% або на 200,0 млн грн. більше відповідного періоду минулого.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Миколаївської облдержадміністрації.

  Не зважаючи на те, що на початку року в області спостерігались низькі обсяги будівельних робіт, що були обумовлені сезонним характером робіт та несприятливими  погодними умовами їх виконання, на сьогодні спостерігається позитивна тенденція до зростання від 35,2% у січні до 107,6% у січні-серпні поточного року в порівнянні з минулим роком.

  Слід зазначити, що за підсумками 8 місяців поточного року значно збільшився обсяг будівництва житлових і нежитлових споруд, які займають в структурі будівництва області значну частку – 49%.

  За цей період їх обсяг зріс на +50% за рахунок збільшення обсягів будівництва нежитлових споруд на +58,1%  та житлових будинків на +17%.

  Завдяки розвитку підприємств та їх інвестиційних вкладень в нові та існуючі виробничі потужності, реалізовано значні інвестиційні проекти, що призвели до зростання обсягів у будівництві нежитлових споруд, а саме:

  • ФГ «Органік Сістемс» – побудовано завод з переробки томатів у Снігурівському районі (створено 226 робочих місць) та реконструйовано внутрішньогосподарський тепличний комплекс у Вітовському районі;
  • ТОВ СП «Нібулон» – в рамках співпраці компанії із Європейським інвестиційним банком, успішно реалізується другий етап реконструкції та модернізації суднобудівно-судноремонтного заводу”НІБУЛОН” у м.Миколаєві – вже реконструйовано виробничі потужності суднобудівно-судноремонтного заводу (створено 100 робочих місць). Заплановано будівництво перевантажувального терміналу для перевалки зернових та олійних культур і маслоекстакційний завод у м. Миколаєві;
  • ТОВ “ЄТСК” – на території Миколаївського морського порту побудовано нові потужності комплексу з переробки олійних культур;
  • ПП “Аграрне підприємство “Благодатненський птахопром” – реконструйовано існуючий зернотік (створено 15 робочих місць);
  • з початку 2017 року ведеться нове будівництво дільниці цукрового заводу ТОВ “Юкрейніан Шугар Компані” в смт Первомайське Вітовського р-ну – очікується створення 9 робочих місць та  будівництво нового комплексу з прийому, зберіганню і перевантаженню сільськогосподарських сипучих вантажів в Жовтневому районі (два пускових комплекси). (ТОВ “Термінал-Укрхарчозбутсировина”) – очікується створення 128 роб.місць.

  Крім того, продовжується розвиток альтернативної енергетики.

  Так, у Березанському районі ТОВ “Вітряний парк Причорноморський” завершено будівництво 2-ї черги Тузлівської ВЕС у складі двох вітроенергетичних установок потужністю 3 МВт кожна.

  У Вітовському районі побудовано фотогальванічну електростанцію (ТОВ “Санлайт Енерджі”) потужністю 4,95 МВт (створено 9 робочих місць) та заплановано будівництво фотогальванічної електростанції потужністю 1,7 МВт (очікується створення ще 17 робочих місць).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДАХК «Артем» отримала понад $200-мільйонний контракт на виробництво ракет Р-27

  ДАХК «Артем» отримала найбільший за останні 10–15 років контракт на постачання авіаційних ракет Р-27 закордонному замовнику. Його...

  Міноборони замовило ремонт 235 радянських вантажівок

  За низкою тендерів Міноборони цьогоріч мають бути відремонтовані понад 200 вантажних автомобілів радянського модельного ряду: КамАЗ, КрАЗ, МАЗ та Урал, загалом на...

  Мінінфраструктури розраховує передати першу дорогу в управління приватної компанії у 2023 році

  Міністерство інфраструктури розраховує, що передача приватному інвестору першої ділянки автомобільної дороги в рамках пілотного проєкту державно-приватного партнерства (ДПП) відбудеться у 2023 році.

  В Одеському аеропорту відкрили нову злітно-посадкову смугу

  В Одесі завершилося будівництво нової злітно-посадкової смуги, яке почалося у 2017 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на КорреспонденТ.

  Для українських туристів відкрились ще 14 країн Європейського Союзу

  Чотирнадцять країн Європейського Союзу дозволили в'їзд для українських туристів в рамках ослаблення обмежень, введених раніше для протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

  «АвтоКрАЗ» відвантажив партію вантажівок до країни Європейського Союзу (фото)

  Кременчуцьке ПрАТ «АвтоКрАЗ» відвантажує чергову партію автомобільної техніки для іноземного замовника.Повідомляє Національний Промисловий Портал.На...

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів типу Island.

  У Запоріжжі встановили останню секцію прогонової будови верхової частини вантового мосту (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники встановили на тимчасові опори шосту, останню секцію прогонової будови верхової частини вантового моста.

  Зараз читають

  Міноборони замовило ремонт 235 радянських вантажівок

  За низкою тендерів Міноборони цьогоріч мають бути відремонтовані понад 200 вантажних автомобілів радянського модельного ряду: КамАЗ, КрАЗ,...

  У Львові виготовили найбільший в Україні вузол обліку газу (фото)

  Львівське підприємство на замовлення рівненського заводу Kronospan виготовила найбільший в Україні вузол обліку газу.

  Психологічна служба ДСНС на Донеччині отримала автомобіль спеціального призначення

  Психологічна служба ГУ ДСНС України у Донецькій області отримала новий автомобіль спеціального призначення Peugeot Rifter Allure L1....

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.