9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

Під Києвом офіційно відкрили один з найбільших в Європі заводів з виробництва керамічної плитки (фото)

 • Група компаній “Епіцентр К” відкрила на Київщині новий завод з виробництва керамічної плитки та керамограніту Epicentr Ceramic Corporation.

  Повідомляє Національний промисловий портал.

  Новий завод у Калинівці, після запуску усіх запланованих ліній, стане одним з найбільших підприємств з виробництва керамічної плитки в Європі, а завдяки інноваційному обладнанню – найсучаснішим в Україні та серед європейських виробників. На підприємстві встановлене обладнання світового лідера із виробництва обладнання для виготовлення кераміки та пакування – групи SACMI.

  В рамках першої виробничої черги на підприємстві вже запущено дві лінії потужністю 6 млн кв.м плитки на рік, а до кінця 2022 року в експлуатацію будуть введені ІІ, ІІІ та ІV виробничі черги. Це дозволить підприємству в Калинівці вийти на проєктні потужності в 15 млн кв.м плитки на рік.

  На сьогодні нове підприємство забезпечило роботою 400 працівників, переважна частина яких є висококваліфікованими спеціалістами. З запуском усіх запланованих ліній в Калинівці, кількість працівників зросте ще на 250 осіб.

  Під час будівництва нового заводу були використані унікальні технологічні рішення, які у світі керамічної галузі раніше не застосовувались. Зокрема, високопродуктивне обладнання в Калинівці є більш інноваційним, ніж у багатьох європейських країнах.

  За словами директора підприємства Ігоря Тюрдьо, наразі тривають монтажні роботи зі встановлення обладнання для другої черги – лінії потужністю 3 млн кв.м на рік, яка буде введена в експлуатацію цієї весни. На ній виготовлятиметься широкоформатна плитка 180х120 см за інноваційною технологією continua+.

  Крім того, підприємство у Калинівці не єдиний завод з виробництва плитки, який запущений групою компаній “Епіцентр К”. Так, паралельно зі “столичним” підприємством, виробництво запущено на реконструйованому заводі “Карпатська кераміка”, що розташований у Калуші Івано-Франківської області.

  Для закупівлі обладнання першої та другої лінії Epicentr Ceramic Corporation було залучено фінансування від АТ «Райффайзен Банк Аваль» в сумі 22 млн євро. Також було залучено кредитні ресурси у розмірі 9,3 млн євро на реалізацію II черги та на закупівлю високотехнологічного обладнання провідного італійського виробника устаткування в галузі кераміки SACMI IMOLA S.C. групі компаній «Епіцентр К» надав італійський банк UniСredit S.p.A. під гарантії державного експортно-кредитного агентства SACE S.p.A.

  Загальна сума інвестицій у два заводи компанії склала 172 млн євро, з яких ще 95,7 млн євро належить використати в наступні роки.

  Важливо зазначити, що підприємство в Калинівці сьогодні експортує 30% виготовленої продукції у 25 країн світу. Найбільші обсяги української плитки закуповує Німеччина. За нею ідуть Польща, Франція, Швейцарія, Грузія та інші. Заступник директора Epicentr Ceramic Corporation Євгенія Сміян зазначає, що ціль компанії вийти на 60% експорту власної продукції у найближчі роки.

  Завод у Калинівці випускає керамічну плитку та керамограніт для різних сфер – комерційної нерухомості, вентильованих фасадів, зовнішнього застосування, для ванних кімнат, санвузлів, кухонь.

  «Для демонстрації продукції, асортимент якої налічує понад 300 позицій різних розмірів і фактур, безпосередньо на території заводу ми відкриваємо новий просторий шоу-рум. Тут, на площі 1400 кв. м, представлений увесь наш асортимент. На першому поверсі розташовані зони експозицій за типами продукції: плитка для фасадів, для зовнішнього застосування, плитка для ванних кімнат, для підлоги, полірована плитка тощо. На другому – кращі колекції в готових інтер’єрних рішеннях. Така візуалізація має бути наглядною та зручною для b2b-замовників», – розповідає Євгенія Сміян.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів...

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр дослідження...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку володіння Групи до рівня контрольної.

  Зараз читають

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.

  В Україні легалізували виробництво та продаж медичного канабісу

  Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою деякі медпрепарати на основі канабісу більше не входять до переліку...

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі отримали комплекти ракетних систем здатних знищувати цілі на воді

  Підрозділи берегової оборони на Азовському узбережжі та Маріуполі отримали 12 комплектів сучасних ракетних систем здатних знищувати цілі...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...