9.5 C
Alba Iulia
Субота, 18 Вересня, 2021

Під Києвом офіційно відкрили один з найбільших в Європі заводів з виробництва керамічної плитки (фото)

 • Група компаній “Епіцентр К” відкрила на Київщині новий завод з виробництва керамічної плитки та керамограніту Epicentr Ceramic Corporation.

  Повідомляє Національний промисловий портал.

  Новий завод у Калинівці, після запуску усіх запланованих ліній, стане одним з найбільших підприємств з виробництва керамічної плитки в Європі, а завдяки інноваційному обладнанню – найсучаснішим в Україні та серед європейських виробників. На підприємстві встановлене обладнання світового лідера із виробництва обладнання для виготовлення кераміки та пакування – групи SACMI.

  В рамках першої виробничої черги на підприємстві вже запущено дві лінії потужністю 6 млн кв.м плитки на рік, а до кінця 2022 року в експлуатацію будуть введені ІІ, ІІІ та ІV виробничі черги. Це дозволить підприємству в Калинівці вийти на проєктні потужності в 15 млн кв.м плитки на рік.

  На сьогодні нове підприємство забезпечило роботою 400 працівників, переважна частина яких є висококваліфікованими спеціалістами. З запуском усіх запланованих ліній в Калинівці, кількість працівників зросте ще на 250 осіб.

  Під час будівництва нового заводу були використані унікальні технологічні рішення, які у світі керамічної галузі раніше не застосовувались. Зокрема, високопродуктивне обладнання в Калинівці є більш інноваційним, ніж у багатьох європейських країнах.

  За словами директора підприємства Ігоря Тюрдьо, наразі тривають монтажні роботи зі встановлення обладнання для другої черги – лінії потужністю 3 млн кв.м на рік, яка буде введена в експлуатацію цієї весни. На ній виготовлятиметься широкоформатна плитка 180х120 см за інноваційною технологією continua+.

  Крім того, підприємство у Калинівці не єдиний завод з виробництва плитки, який запущений групою компаній “Епіцентр К”. Так, паралельно зі “столичним” підприємством, виробництво запущено на реконструйованому заводі “Карпатська кераміка”, що розташований у Калуші Івано-Франківської області.

  Для закупівлі обладнання першої та другої лінії Epicentr Ceramic Corporation було залучено фінансування від АТ «Райффайзен Банк Аваль» в сумі 22 млн євро. Також було залучено кредитні ресурси у розмірі 9,3 млн євро на реалізацію II черги та на закупівлю високотехнологічного обладнання провідного італійського виробника устаткування в галузі кераміки SACMI IMOLA S.C. групі компаній «Епіцентр К» надав італійський банк UniСredit S.p.A. під гарантії державного експортно-кредитного агентства SACE S.p.A.

  Загальна сума інвестицій у два заводи компанії склала 172 млн євро, з яких ще 95,7 млн євро належить використати в наступні роки.

  Важливо зазначити, що підприємство в Калинівці сьогодні експортує 30% виготовленої продукції у 25 країн світу. Найбільші обсяги української плитки закуповує Німеччина. За нею ідуть Польща, Франція, Швейцарія, Грузія та інші. Заступник директора Epicentr Ceramic Corporation Євгенія Сміян зазначає, що ціль компанії вийти на 60% експорту власної продукції у найближчі роки.

  Завод у Калинівці випускає керамічну плитку та керамограніт для різних сфер – комерційної нерухомості, вентильованих фасадів, зовнішнього застосування, для ванних кімнат, санвузлів, кухонь.

  «Для демонстрації продукції, асортимент якої налічує понад 300 позицій різних розмірів і фактур, безпосередньо на території заводу ми відкриваємо новий просторий шоу-рум. Тут, на площі 1400 кв. м, представлений увесь наш асортимент. На першому поверсі розташовані зони експозицій за типами продукції: плитка для фасадів, для зовнішнього застосування, плитка для ванних кімнат, для підлоги, полірована плитка тощо. На другому – кращі колекції в готових інтер’єрних рішеннях. Така візуалізація має бути наглядною та зручною для b2b-замовників», – розповідає Євгенія Сміян.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  У Харкові відновили раритетний тролейбус (фото)

  У Харкові відреставрували останній в місті тролейбусів ЗІУ-682, який експлуатувався. Після того як машину вивели з експлуатації,...

  До Канади відправили два електричні пороми льодового класу, які спроєктовані в Україні

  В Канаду з корабельні Damen Shipyards Galati у Румунії вирушили два повністю електричних автомобільні пороми, спроєктовані в...

  Порт Південний побудує два об’єкти для обробки експортних та імпортних вантажів

  ДП "Морський торговельний порт Южний" планує реалізацію двох великих інвестиційних проєктів, спрямованих на збільшення перевалочних потужностей підприємства....

  Винзавод в Одесі приватизують за 65 мільйонів гривень

  Фонд держмайна виставив на приватизаційний аукціон майновий комплекс "Одесавинпром" зі стартовою ціною 65,3 мільйона гривень, торги відбудуться...