9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 27 Січня, 2022

Перший магазин компанії IKEA відкриється наступного року: Ритейлер підписав договір оренди на приміщення з одним із столичних ТРЦ

Шведська компанія IKEA, найбільший у світі ритейлер меблів і товарів для дому, підписала договір оренди на приміщення площею близько 4000 кв м з київським ТРЦ Ocean Mall девелопера Вагіфа Аліва і планує відкрити перший магазин вже наступного року.

Про це розповіли виданню 3 співрозмовника на столичному ринку комерційної нерухомості. Передає Мind.ua, з посиланням на Ліга.Бізнес.

Як зазначається, зараз компанія веде переговори з іншими торговими центрами про відкриття магазинів у форматі city store.

Спочатку IKEA планувала відкрити перший магазин в Україні в споруджуваному столичному ТРЦ – Південний (Голосієво), але потім шведи передумали, розповідає виданню директор торгового центру на правах анонімності.

Вони орендували близько 4 000 кв м в ТРЦ Ocean Mall, який в наступному році відкриється поруч з ТРЦ Ocean Plaza, – повідомив він.

Директор консалтингової компанії, що побажав залишитися неназваним, повідомив, що зараз компанія веде переговори з іншими ТРЦ в Києві, а після відкриття кількох магазинів у столиці планує виходити в регіони. Поки IKEA планує розвивати магазини невеликого формату city store площею 3500-5000 кв м.

У прес-службі IKEA не відповіли на запит видання. У свою чергу, як зазначає видання із посиланням на слова Глави наглядової ради компанії Мандарин Плаза (контролює девелоперські проекти Вагіфа Алієва) Олександра Черницького, – «першочергове право озвучувати свої новини належить IKEA».

Так, компанія вже розмістила оголошення про пошук співробітників в сфері IT, продажів, логістики, закупівель тощо.

Як зазначається, це третя спроба IKEA вийти на український ринок. Свій перший торговий центр компанія  планувала відкрити поруч з Бориспільської траси в 2006 році. Тоді вона так і не змогла отримати ділянку лісу площею 70 га, оскільки київська влада виступили проти вирубки дерев. Другу спробу IKEA зробила в 2009-му, коли придбала ділянку площею 60 га в Одеській області. Але вже за рік без пояснення причин оголосила про вихід з України. IKEA планувала інвестувати в свої проекти, за різними оцінками, від $1,5 млрд до $2 млрд.

IKEA заснована в 1943 році в Швеції Інгвар Кампрадом, перший власний магазин компанії відкрився в 1958 році. На кінець серпня ритейлер керував 403 магазинами в 49 країнах світу. Продажі IKEA в період з вересня 2016 року по серпень 2017 року склали 38,3 млрд євро, повідомляє компанія на офіційному сайті. За цей же період магазини мережі відвідали 936 млн чоловік. В Україні бренд IKEA зареєстрований з 1994 року і належить нідерландській компанії Inter IKEA Systems. З 2014 року компанія стала власником бренду з написом кирилицею і нових графічних зображень англійською.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають