9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Першим лотом малої приватизації став державний пакет акцій “Укрпапірпром”

Першим лотом малої приватизації, виставленим на продаж, став держпакет акцій АТ “Укрпапірпром” у розмірі 99,9% акцій.

Про це повідомив в.о. глави Фонду держмайна (ФДМ) України Віталій Трубаров, передає Інтерфакс-Україна.

Перший лот малої приватизації виставлений на продаж… Стартова ціна об’єкта 12,3 млн грн. Перший аукціон відбудеться 30 серпня, – написав В.Трубаров на своїй сторінці в Facebook.

В.Трубаров підкреслив, що в четвер, як він і обіцяв, ФДМ на 100% завершив внесення в базу “Прозорро.Продажі” всього переліку об’єктів малої приватизації, яких в цьому році 716.

У найближчі дні буде оголошено про продаж десятків як великих, так і дрібних об’єктів, – написав глава ФДМ.

“Укрпапірпром” була створена в 1996 році як державна холдингова компанія (ДАХК). В її статутний капітал було передано пакети акцій восьми великих підприємств целюлозно-паперової галузі від 18,5% до 30% їх статутних капіталів.

Потім холдинг був реформований за рішенням уряду, а пакети шести комбінатів ФДМ продав. У той же час Дніпропетровська паперова фабрика, 30% акцій якої залишалося у “Укрпапіпрома”, була визнана банкрутом і ліквідована. Також ліквідовано було ПАТ “Понінківський КПК”.

Після цього в 2015 році ДАХК “Укрпапіпром” наказом ФДМ був перейменований в ПАТ, а в квітні 2017 року рішенням зборів акціонерів в приватне АТ.

В даний час основним видом діяльності компанії є здача в оренду і в експлуатацію власного нерухомого майна. За даними компанії на початок 2018 року структуру основних засобів становить значну частину 12-поверхової будівлі 1313,9 кв.м., підвал – 18 кв.м., офісне обладнання та пристрої.

Чистий дохід АТ в 2017 році склав 1,51 млн грн, чистий збиток – 0,51 млн грн.

Статутний капітал АТ – 12,4 млн грн, номінал акції -0,25 грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають