«Спочатку ми навіть не планували їхати до Києва. Є багато інших красивих міст в Україні і доступних з оренди та цінами на продукти. Але залишатися в Луганську ми не збиралися. Знайти квартиру в Києві, як виявилося, – дуже складно. До столиці ми виїхали в самий пік, коли переїжджали все переселенці, тому здавати квартири людям з пропискою в Луганській і Донецькій областях відмовлялися і ріелтори, і самі господарі. Коли квартиру знайшли, тоді і приступили до пошуків роботи. Найбільше хотіли втілити свою мрію в реальність» – каже в інтерв’ю “Радіо Свобода” Олексій.

У 2017 році Олексій і Світлана виграли грант на 195 тис грн. За ці гроші купили все необхідне обладнання. Свій рецепт вони розробляли кілька років. Найскладніше було замінити деякі американські інгредієнти, щоб залишити традиційний для США вид і створити унікальний український смак.

«У нас є 6 смаків. Це – пончики з глазур’ю зверху і без начинки усередині. Це – біла глазур – білий шоколад з вершками і з кокосовою стружкою, Червоний – полуниця. Бордовий – смородина-м’ята. Коричневий – карамель, трохи темніше шоколад. І класика – просто в цукровій глазурі», – розповідає Олексій.

Тепер в планах переселенців-бізнесменів – відкрити в Києві невелике кафе пончиків, де люди зможуть не тільки їх поїсти, а й побачити весь процес приготування.

Зараз переселенці-кондитери пробують новий смак – бекон з глазур’ю в кленовому сиропі. Одну партію пончиків потрібно готувати 7 годин. В планах – відкрити в Києві невелику пончикове кафе, де люди зможуть не тільки їх поїсти, але й побачити весь процес приготування.