9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

ПАТ “Турбоатом” у 2017 році реалізував продукцію більш ніж на 2,5 млрд грн

ПАТ “Турбоатом” (Харків), більше 75% в статутному капіталі якого належить державі, в 2017 році реалізувало продукцію більш ніж на 2,5 млрд грн, повідомив генеральний директор підприємства Віктор Суботін на урочистостях з нагоди 84-річчя підприємства.

Як повідомлялося, в 2016 році чистий дохід від реалізації “Турбоатома” склав 2,17 млрд грн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Гендиректор нагадав, що в 2017 році підприємство підписало контакти на 5 млрд грн, що забезпечить заводу завантаження на найближчі роки.

Цьому сприяло те, що вперше за останні роки Кабінет міністрів України затвердив фінансовий план “Турбоатому” на наступний рік в поточному, – цитує прес-служба В.Суботіна

Як повідомлялося, фінплан “Турбоатому” на 2018 рік Кабмін затвердив на початку грудня 2017 року.

В. Суботін також повідомив, що середня заробітна плата працівників підприємства в минулому році зросла в середньому на 40%. За інформацією прес-служби, на початок поточного року середня заробітна плата на заводі становить 8,3 тис. грн, а в поточному році виросте мінімум на 15% до 9,7 тис. грн.

У числі найбільш знакових подій минулого року на підприємстві відзначають, зокрема, контракт з ПАТ “Укргідроенерго” на реконструкцію трьох гідроагрегатів Канівської ГАЕС більш ніж на 560 млн грн за кошти ЄБРР, контракт на поставку робочого колеса для ГЕС Лардж в Індії, договору з “Укргідроенерго” на постачання турбін для Каховської ГЕС на $92 млн, з НАЕК “Енергоатом” на поставку конденсатора для блоку Запорізький АЕС на 488 млн грн, з Євразійською енергокорпорації (Казахстан) на поставку обладнання для ТЕС “Аксу” на $3,3 млн.

Також на підприємстві відзначили підписання з НАЕК “Енергоатом” програми поставок обладнання для АЕС України на п’ятирічний період (2018-2022 рр) на суму близько $ 100 млн і меморандуму з Westinghouse Electric про підвищення ефективності роботи обладнання і підвищення потужності діючих енергоблоків АЕС України.

Як повідомлялося, фінплан “Турбоатому” на 2017 рік, затверджений Кабміном в червні минулого року, припускав чистий дохід від реалізації в розмірі 2 млрд 341,98 млн грн (з урахуванням частки експортних операцій за курсом 27,2 грн/$1), що на 8,6% вище плану 2016 року.

Очікуваний чистий прибуток – 704,566 млн грн (без урахування позапланових доходів і витрат на курсові різниці).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають