9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

ПАТ «Кредмаш» освоїв випуск нового покоління асфальтозмішувальних установок КДМ2097

blank

ПАТ «Кредмаш» освоїв випуск нового покоління асфальтозмішувальних установок, виготовлених відповідно до вимог стандартів Євросоюзу. У квітні 2017 року недалеко від м.Полтави запущена в експлуатацію установка КДМ2097 продуктивністю 110 т/ч.

Конструктивні особливості цього пристрою: завдяки новому гуркоту забезпечений розсівання кам’яних матеріалів на 5 фракцій, введена теплоізоляція «гарячого» бункера, рівень кам’яних матеріалів в відсіках контролюється датчиками безперервного рівня, підвищена точність дозування кам’яних матеріалів і бітуму, впроваджена принципово нова конструкція рукавних фільтрів, в агрегаті збільшена ширина завантаження кам’яних матеріалів до 3,5 м, застосований «м’яке» нагрівання бітуму за рахунок термального масла і багато іншого.

Всі основні комплектуючі та відповідальні вузли від європейських виробників: пальники, гвинтовий повітряний компресор, пневматика, мотор-редуктори, фільтрополотно, електротехнічні вироби і ін.

Вузли і агрегати асфальтозмішувальної установки виконані в автогабаріте, що забезпечує зниження транспортних витрат у Замовника при перебазування устаткування.

При здачі установки КДМ2097 в експлуатацію були присутні керівники Полтави і області, керівники і фахівці дорожніх організацій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають