9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

П’ять українських міст реалізують проект розвитку підприємництва серед молоді

Проект має на меті допомогу високомотивованим студентам та молодим фахівцям. Учасники отримають як теоретичні, так і практичні поради щодо того, як зробити кар’єру у малому та середньому бізнесі або започаткувати свою власну справу

Проект буде реалізовано у 5 містах України: Києві, Вінниці, Краматорську, Кривому Розі та Харкові. Участь у конкурсному відборі можуть брати студенти всіх спеціальностей ВНЗ та випускники – молоді спеціалісти. На підставі мотиваційних анкет-заявок, проект надасть спонсорований доступ до практикумів з розвитку бізнесу та інтернет-маркетингу.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на NaChasi 

Навчання відбуватиметься в наступному форматі: підприємець та двоє студентів створюють менторську групу. У межах групи ментор передає свої навички ведення бізнесу, ділиться історіями успіхів та поразок. Студенти проходять двомісячне індивідуальне стажування в компанії ментора і, разом з ним, розробляють програму розвитку бізнесу й ефективну стратегію інтернет-маркетингу компанії.

Стажування на підприємстві передбачає мінімально 2—3 двогодинні особисті зустрічі студента та підприємця щотижнево; постійну консультаційну підтримку експертів проекту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають