Особливості та переваги засувок шиберних СМО Іспанія

163
blank

Компанія СМО Україна – ексклюзивний дилер іспанського трубопровідного заводу  CMO VALVES TECHNOLOGY S.L. , що розташований географічно в Іспанії, і є одним з найбільших європейських виробників шиберних ножових засувок у Світі.

Ось уже протягом 10 років промисловість України успішно експлуатує продукцію заводу СМО Іспанія, а саме у:

  • виробництві паперу, переробці паперової маси, пульпи;
  • транспортуванні зернових та сипучих матеріалів;
  • добуванні та перекачуванні нафти та газу;
  • видобуванні та збагаченні руди, виробництві металу;
  • транспортуванні високотемпературних газів та повітря;
  • гідро та теплоелектростанціях;
  • водних господарствах та водоканалах;
  • виробництві та фасуванні цементу та будматеріалів;

Чому варто купувати засувки виробництва СМО?

Перш за все – це надійно та далекоглядно з огляду експлуатації та обслуговування.

Основним завданням інженерно-проектувальної групи виробника є розробка індивідуальної конструкції та сідла для певного середовища, адже експлуатація засувок шиберних з робочим середовищем технічна вода і пульпа зовсім інші, так само як повітря з газо-середовищем при різних температурних режимах.

Широкий модельний ряд та індивідуальність у виробництві засувок СМО

  • у модельному ряді засувок шиберних СМО налічується понад 25 серійних моделей (засувка шиберна однонаправлена серії А, двонаправлена засувка серії АВ, засувка шиберна шламова серії GL, засувка шиберна повнопрохідна серії L, засувка шиберна, фланцева бункерна з квадратним проходом серії С, тощо; 
  • та уже понад 1000 одиниць індивідуальних моделей під потреби замовника з індивідуально розробленими кресленнями та технічними вимогами. 

Що стосується підбору – то тут, завдяки великому модельному ряду, закриваються майже всі типи середових з температурними діапазонами до 600*С та з робочим тиском до 25 кг/см2 (окрім газо-середовищ – де тиск може бути 100 кг/см2) 

Якісні матеріали та можливість їх вибору

Щодо матеріалів виконання корпуса – пропонуємо різні виконання. Від самого простого ковкого чавуну – GJS 500, до сталей марки DUPLEX, NI-RESIST, тощо.

Ніж та шток – завжди виготовлений строго з нержавіючої сталі як мінімум типу AISI 304, проте матеріал може бути будь-який, що буде надійно працювати з специфікою робочого середовища , його температурою та хімічним складом.

Ну і найголовніше – на що слід зважати при виборі будь-якої запірної арматур – змінніcть (зношуваних елементі такі як сідло, ущільнення, ніж, привід) та ремонтопридатність засувки. 

Вся продукція виробництва СМО – контролює та диктує вартість на замінні елементи, яка не може складати в стандартній комплектації більше 10% вартості самого обладнання. СМО Україна забезпечує наявність таких деталей на складах та їх вчасну поставку на ваш об’єкт.

Комплектуйтесь продумано та далекоглядно з запірною арматурою СМО VALVES.

Купити засувки СМО та затвори та отримати професійну консультацію можна за на сайті  https://cmoukr.com.