9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

ОПЗ і «ЕРУ» працюють над поліпшенням логістики для нарощування поставок міндобрив на внутрішній ринок

ПАТ “Одеський припортовий завод” (ОПЗ) і група компаній “ЕРУ” працюють над вирішенням логістичних завдань, необхідних для нарощування поставок мінеральних добрив на ринок України.

Про це повідомив співвласник “ЕРУ” Андрій Фаворов в ході відвідування хімпідприємства в п’ятницю в Одесі, передає Національний промисловий портал, з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Ми з партнерами з ОПЗ зараз активно працюємо над процесом фасування (в біг-беги), обговорюємо питання розширення підхідних залізничних шляхів, а також розглядаємо можливість використання барж для поставки карбаміду в центральну Україну, – сказав він.

У свою чергу, виконуючий обов’язки директора ОПЗ Сергій Назаренко повідомив, що за даним напрямком робота знаходиться в стадії проектування.

Готуємося, що до осінньої посівної ці проекти будуть реалізовані, – сказав він.

Крім того, С. Назаренко сказав, що в період після запуску ОПЗ на умовах давальницької переробки газу з ресурсу «ЕРУ» підприємство виробило 75,9 тис. Тонн аміаку, 102,9 тис. Тонн карбаміду.

При цьому на внутрішній ринок було відвантажено 2,6 тис. Тонн аміаку і майже 5 тис. Карбаміду. На експорт – 32 тис. Тонн аміаку і 43,5 тис. Тонн карбаміду, – уточнив він.

За словами керівника ОПЗ, таким чином на складах підприємства знаходиться близько 25 тис. Тонн карбаміду, проте його поставка на внутрішній ринок утруднена, оскільки історично і логістично хімпідприємство було орієнтоване на експорт.

Останні новини:

Зараз читають