9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

Омелян анонсує захід у порти Великої Одеси найбільших світових логістичних операторів

 • В ході свого візиту до Одеси міністр інфраструктури Володимир Омелян розповів про плани заходу в порти Чорноморськ і Південний великих світових операторів портової індустрії, а також розкритикував роботу одеського порту.

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на “Южный курьер“.

  Головним завданням, на думку Омеляна, є захід у Чорноморський порт морського оператора №1 в світі Hutchison Ports. Ця компанія принесе вантажообіг Чорноморському порту, який є найважливішим транзитним портом України. Також найважливішою проблемою є поглиблення дна й ремонти причалів. Вперше за багато років на це нарешті будуть виділятися кошти, в тому числі і в Чорноморський порт. За останні роки днопоглиблення вироблялося лише в Маріупольському і Південному порту, в той час як інші порти втрачали свої глибини.

  Надходження коштів в порти безпосередньо залежить від розміру судна: чим більше його розмір, тим більше коштів надходить в АМПУ. Чим глибше дно в порту, краще стан гідротехнічних споруд і сприятливішими бізнес-клімат в Україні, тим більші суду будуть відвідувати наші порти.

  Ми нарешті завершимо довгобуди, ті, про які багато говорилося. Для нас справа честі закінчити трасу Одеса-Рені в цьому році, щоб вона була проїжджої, якісною. Крім цього, ми маємо ряд масштабних заходів по підвищенню інвестиційної привабливості регіону. Як ви знаєте , два найбільших світових інвестора – DP World, Hutchison Ports заходять саме в порти Одеської області. це порт “Південний” і порт “Чорноморськ”. Я сподіваюся, що всі процедури будуть завершені в цьому році. і це ключовий інструмент для того, щоб у нас була прозора політика в морсько й галузі, ріс вантажопотік і, що найголовніше, – створювалися додаткові робочі місця, формувалася прозора оплата праці, стабільні надходження до державного бюджету та розвиток регіону, – підкреслив Володимир Омелян.

  Омелян вважає ситуацію з одеським портофлоту ідеальним прикладом безгосподарності. У минулому році була зірвана інвестиційну угоду між Одеським портом і світовим оператором морських портів №3 DP World. Компанія була готова розглядати багатомільйонні інвестиції в наші порти. DP World була готова купити портофлот Одеського порту, виплатити Україні необхідну суму і гарантовано забезпечити країні надходження грошових коштів на 10 років вперед, оптимізувати роботу цього портофлоту. Однак в пресі було безліч спекуляцій “Ми втрачаємо останнім спадщина України”, “Державність під загрозою”. В цьому році ця операція була заблокована, а в порт зайшла приватна компанія, яка стала поступово захоплювати цей портофлот.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.“Контінентал Фармерз Груп” багато експортує зерна в Китай,...

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській області.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському - 80 гривень.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому харківському концерну «Українські енергетичні машини».

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Зараз читають

  КБ “Луч” уточнили терміни завершення держвипробувань мобільного ПТРК “Бар’єр-С”

  На ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" повідомили про незначне зсування термінів завершення тестувань українського комплексу 543...

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".

  Україна інвестує 100 млрд доларів на 10 років у програму скорочення викидів

  Україна інвестує $100 млрд у «зелений» курс, ціль — скорочення викидів на 65% у порівнянні з 1990...