9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 17 Січня, 2021

Один з найбільших переробників фруктів та ягід в Україні побудує третій завод в ЕС

 • Група компаній TBFruit, один з найбільших переробників фруктів і ягід в Україні, планує в 2019-2020 рр. почати будівництво третього заводу з перероблення яблук та ягід в Мазовецькому воєводстві (Польща) орієнтовною вартістю понад EUR40 млн.

  “У наших планах – будівництво третього заводу в Мазовецькому воєводстві. Зараз ми знаходимося на стадії проектування виробничих ліній. Вже є готовий проект будівництва, отримано дозвіл на будівництво в державних органах. Планований початок будівництва – 2019-2020 рр. Третій завод буде мати продуктивність 3 тис. тонн яблук на добу з можливістю збільшення до 4,5 тис. тонн, з перероблення ягід – до 700 тонн на добу”, – повідомив директор з виробництва TBFruit Олег Мочалюк в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”.

  Інвестиції в вказане підприємство орієнтовно складуть понад EUR40 млн.

  За словами О.Мочалюка, TBFruit володіє двома заводами в Польщі (перший куплений в 2010 році, другий – у 2012 році) загальною продуктивністю перероблення 3 тис. Тонн яблук на добу. Крім яблук, на польських заводах переробляється полуниця, малина, смородина, вишня, аронія, червона смородина, аґрус.

  Як зазначив директор з виробництва групи, продаж і виробництво соків в першому півріччі 2018 року скоротилися на 30-40% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року через поганий врожай фруктів.

  О.Мочалюк вказав, що 90% виробленої продукції йде на експорт. Основними експортними напрямками є країни ЄС, США, Канада. Крім того, поставки здійснюються в Японію, Ізраїль і країни Близького Сходу.

  Директор з виробництва групи також повідомив, що зараз компанія працює над розвитком сегмента пюре і смузі, замороженої продукції та виробництва пектину.

  “На сьогодні побудована перша лінія виробництва пектину, яку мають намір запустити в жовтні-листопаді поточного року. Продуктивність лінії – 5 тонн / день (1,5-1,7 тис. тонн/рік) пектину. Вартість інвестицій в існуючу лінію склала EUR20 млн на черзі – будівництво ідентичною другої лінії тієї ж продуктивності, запуск якої планується на осінь 2019 року. Завершальним етапом будівництва пектинового виробництва в Україні буде запуск третьої лінії найпізніше в 2020 році”, – сказав О.Мочалюк.

  За його словами, загальна потужність заводу з виробництва пектину в Україні складе 5 тис. тонн/рік, що становить 8% світового споживання цього продукту. Загальна сума інвестицій в усі три лінії – близько EUR50 млн.

  TB Fruit є вертикально інтегрованою міжнародною групою компаній з замкнутим циклом виробництва. Група компаній TBFruit створена в липні 2011 року після об’єднання всіх активів бізнесмена Тараса Барщовський: “Яблуневий дар”, польські заводи TBFruit Dwikozy і TBFruit Annopol, ТОВ “Танк Транс Україна” і Tank Trans Polska, що займаються внутрішніми та міжнародними перевезеннями наливних вантажів автоцистернами, а також садівничий комплекс “Т.Б. Сад”.

  TBFruit володіє вісьмома заводами з виробництва сокових концентратів соків прямого віджиму, фруктових пюре і заморожених фруктів і овочів в Україні, Молдові, Польщі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  США передали Військово-морським силам України 84 човни

  США передали для потреб Військово-морських сил України в рамках Ініціативи сприяння безпеці України 84 човни, моделі яких...

  В Україні заборонили будівництво без дотримання стандартів енергоефективності

  Відтепер в Україні житлові та громадські будівлі не можна будувати без дотримання мінімальних вимог до енергоефективності. Вони є обов’язковими для новобудов, реконструйованих...

  Літаки Ан-26 Збройних сил України відновили польоти

  Транспортні літаки Ан-26 Повітряних Сил Збройних сил України відновили польоти після авіакатастрофи з падінням штурманського літака Ан-26Ш.Передає Національний Промисловий...

  США передали Сухопутним військам партію броньованих HMMWV

  Сполучені Штати Америки передали Сухопутним військам ЗС України партію позашляховиків HMMWV.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

  У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення протитанкових ракетних комплексів ДККБ «ЛУЧ».

  ХКБМ закуповує ряд комплектуючих для виробництва 25 нових БТР-4Е

  Державне підприємство "Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О. Морозова", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", розмістило на сайті ProZorro низку тендерів...

  До навчальних центрів Збройних сил надійшло понад 370 сучасних тренажерів

  Збройні сили України активно оснащують власні підготовчі центри сучасними українськими тренажерами. Наразі, практичний вишкіл майже всіх категорій військових фахівців українського війська відбувається,...

  За рік в Україні виготовлено 699 автобусів

  Згідно з даними асоціації українських автовиробників "Укравтопром", на українських заводах у грудні 2020 року виготовлено 523 одиниць автотранспортних засобів, що на 6%...

  Зараз читають

  Між Канадою та Україною набула чинності Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів

  З З1 січня 2021 року набула чинності Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Канадою та Україною.

  До навчальних центрів Збройних сил надійшло понад 370 сучасних тренажерів

  Збройні сили України активно оснащують власні підготовчі центри сучасними українськими тренажерами. Наразі, практичний вишкіл майже всіх категорій...

  Кондитерська компанія АВК запустила виробництво рослинного м’яса

  Кондитерська компанія АВК починає виробництво рослинного мʼяса, яке може стати доступною та повноцінною альтернативою м'ясу тваринного походження....

  Україна продовжує імпортувати турецькі тепловізійні станції для ПТРК «Скіф»

  У серпні 2020 року ДП СЗТФ «Прогрес» імпортувало з Туреччини 26 тепловізійних камер EYE-LR-S для приладів наведення...