9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Січня, 2021

Обсяги виробництва на підприємстві “Південкабель” збільшились на 40%

 • Продукція, які випускає харківський завод, відповідає світовим стандартам та дозволяє Україні модернізувати галузь енергетики.

  На заводі “Південкабель” запустили нову лінію волочіння. Як каже директор підприємства, це дозволити збільшити ОБСЯГИ виробництва на 200 мільйонів гривень за рік.

  Всі основні наші зусилля ми спрямовуємо на те, щоб збільшити експорт в європейські країни, в першу чергу, в західні країни, Західну Європу. Перші кроки ми зробили, зокрема, в Польщі. Ми сьогодні вже другий рік працюємо з польськими компаніями, куди поставляємо свою продукцію. – Володимир Золотарьов, директор заводу “Південкабель”.

  Директор заводу зазначає, що контракт із Польщею підписали під час Х Міжнародного економічного форуму, який був у Харкові у вересні. Потужний кабель, що випускають на заводі, дозволяє прокладати лінії електропередачі під землею. За останні два роки обсяги виробництва на “Південкабелі” збільшились майже на 40%, – розповідає голова області Юлія Світлична.

  Підтримуємо розвиток промисловості, як бази регіональної економіки. Кожне підприємство має нашу підтримку і контроль. Ми залучені і допомагаємо, як у виробничіх питаннях, так і в соціальних. І промисловість на Харківщині зростає. А це підприємство підтримує нашу вимогу щодо підвищення заробітної плати. – Юлія Світлична, голова ХОДА.

  Наступного року підприємство планує укласти контракти з нідерландськими та французькими партнерами.

  У 2017 році на “Південкабелі” було встановлено нове обладнання для цеху волоконно-оптичних кабелів. Ця техніка дозволила випускати кабелі з підвищеною кількістю оптичного волокна, що відповідає європейським стандартам, які знайшли покупців в країнах Європейського Союзу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Харкові провели випробовування іонно-плазмових двигунів для супутників та отримали великий експортний контакт

  Протягом двох років Харківський машинобудівний завод "ФЕД" спільно з вченими Харківського авіаційного інституту створювали іонно-плазмові двигуни для...

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру 5,56x45 мм.

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  Зараз читають

  Кулемет КТ-7,62 від заводу «Маяк» пройшов випробування холодом

  Кулемет КТ-7,62, розробки та виробництва підприємства «Завод «Маяк», що входить до складу ДК "Укроборонпром", пройшов випробування холодом.

  Термінали ТІС торік перевалили 36,6 мільйона тонн вантажів

  За підсумками 2020 року терміналами ТІС в порту Південний було оброблено 36,6 мільйона тонн вантажів.

  США передали Сухопутним військам партію броньованих HMMWV

  Сполучені Штати Америки передали Сухопутним військам ЗС України партію позашляховиків HMMWV.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Між Канадою та Україною набула чинності Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів

  З З1 січня 2021 року набула чинності Угода про спільне виробництво аудіовізуальних творів між Канадою та Україною.