9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Обсяги виробництва на підприємстві “Південкабель” збільшились на 40%

Продукція, які випускає харківський завод, відповідає світовим стандартам та дозволяє Україні модернізувати галузь енергетики.

На заводі “Південкабель” запустили нову лінію волочіння. Як каже директор підприємства, це дозволити збільшити ОБСЯГИ виробництва на 200 мільйонів гривень за рік.

Всі основні наші зусилля ми спрямовуємо на те, щоб збільшити експорт в європейські країни, в першу чергу, в західні країни, Західну Європу. Перші кроки ми зробили, зокрема, в Польщі. Ми сьогодні вже другий рік працюємо з польськими компаніями, куди поставляємо свою продукцію. – Володимир Золотарьов, директор заводу “Південкабель”.

Директор заводу зазначає, що контракт із Польщею підписали під час Х Міжнародного економічного форуму, який був у Харкові у вересні. Потужний кабель, що випускають на заводі, дозволяє прокладати лінії електропередачі під землею. За останні два роки обсяги виробництва на “Південкабелі” збільшились майже на 40%, – розповідає голова області Юлія Світлична.

Підтримуємо розвиток промисловості, як бази регіональної економіки. Кожне підприємство має нашу підтримку і контроль. Ми залучені і допомагаємо, як у виробничіх питаннях, так і в соціальних. І промисловість на Харківщині зростає. А це підприємство підтримує нашу вимогу щодо підвищення заробітної плати. – Юлія Світлична, голова ХОДА.

Наступного року підприємство планує укласти контракти з нідерландськими та французькими партнерами.

У 2017 році на “Південкабелі” було встановлено нове обладнання для цеху волоконно-оптичних кабелів. Ця техніка дозволила випускати кабелі з підвищеною кількістю оптичного волокна, що відповідає європейським стандартам, які знайшли покупців в країнах Європейського Союзу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають