9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 11 Травня, 2021

Об’єднана гірничо-хімічна компанія витратить 20 млн грн на ремонтні роботи розкривних комплексів

 • Філія «ВГМК» витратить понад 20 млн грн на відновлення роботи технічних комплексів №1 та №2. Вони потрібні у робочому стані, аби весною розпочати розкривні роботи власними силами.

  Очікується, що ця гірнича техніка суттєво зекономить кошти компанії на розкриві титанових порід. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

  Проведення зазначених ремонтних робіт вкрай важливе для філії, адже залучати до розкриву сторонні організації, які здійснюють так званий авторозкрив – в рази дорожче. А це суттєво підвищує собівартість кінцевої продукції та, відповідно, знижує конкурентні переваги підприємства, погіршує його економіку, – коментує головний інженер філії «ВГМК» Олександр Прокопенко.
  Тож, у січні поточного року було зупинено розкривні комплекси філії, а з 1 лютого розпочато ремонтні роботи на них. Про це повідомляє  начальник дільниці гірничих робіт №1 (розкривних комплексів) філії «ВГМК» Олександр Продан. За його словами, ППР і ТО взимку – у січні-лютому – на комбінаті традиційні, оскільки розкривні комплекси в умовах низьких температур не працюють. Тому працівники філії використовують цей період, щоб довести їх стан до максимально ефективного.
  Зокрема, на екскаваторі KU-800 на сьогодні вже виконано заміну ланцюгів та коронок на ковшах ротору. З ремонтно-механічного цеху очікують для установки на екскаватор регулюючі тяги на ковші ротору. Заплановано заміну редуктора приводу заднього конвеєра з заміною підшипника на приводному барабані цього конвеєра. На відвалоутворювачі ZP-6600 технологічного комплексу №1 буде демонтовано з подальшою установкою два редуктори привода ходу візка. Вага кожного з них – 15 тонн. Також буде замінено підшипники на приводі прийомного конвеєра, а це роботи на висоті, в обмежених умовах, що підвищує складність проведення ремонту.
  На екскаваторі ЕРШР-1600 заплановано заміну колісної пари ходового візка механізму крокування та поточний ремонт п’яти електромашинних агрегатів групи підйому, ротору, ходу та розвороту екскаватора. На перевантажувачах PVP-6600, ПГ-5000/60 виконується ТО двох основних двигунів транспортера, проводиться ТО ходу перевантажувача ПГ-5000/60. На відвалоутворювачі ZP-6600 ТК-1 буде проведено поточний ремонт двох електродвигунів відвального конвеєра та двигунів системи крокування.
  За очікуваннями, технологічний комплекс №2 стане до роботи 30 березня. Ремонт ТК-1 буде завершено пізніше –  до 1 травня, 10 травня заплановано його запуск.
  Такий тривалий термін ремонтів пов’язаний з великим обсягом робіт з переміщення та перемонтажу конвеєрів (№№9, 10, 11, 12), частково – з очікуванням конвеєрної стрічки. До кінця березня комбінат має отримати її партію.

  Всі основні роботи виконуються силами екіпажів комплексів. Деякі запчастини та вузли ремонтують у ремонтно-механічному цеху, але демонтаж, монтаж та ремонтні роботи виконуються екіпажами з залученням спеціалістів дільниць і служб ГТВ за допомогою спецтехніки.
  Ми сподіваємося, що завдяки професіоналізму наших працівників та спільним зусиллям всіх задіяних служб і підрозділів комбінату, заплановані заходи щодо ремонту таких важливих механізмів, як технологічні розкривні комплекси, будуть успішно завершені у строк та філія зможе приступити до запланованих робіт з розкриву порід  самотужки, – говорить в. о голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко.

  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  КБ «ЛУЧ» працює над розробкою зенітно-ракетного комплексу корабельного базування

  Державне київське КБ «ЛУЧ» здійснює науково-технічне супроводження ДКР «Корал» з розробки зенітного ракетного комплексу корабельного базування.

  «Антонов» пропонує відновити проєкт військово-транспортного літака Ан-70

  Підняти в небо літак Ан-70 – унікальну у своєму класі машину, що має значний внутрішній та експортний потенціал, закликав в.о. генерального директора...

  У Києві планують масштабну реконструкцію станції метро “Нивки”

  У Києві на станції метро "Нивки" планують провести масштабну реконструкцію за програмою доступності. Ремонтувати її будуть за прикладом станції "Святошин".

  “Авіалінії Антонова” перевезли партію гірничодобувного обладнання з Туреччини до країн Африки

  Авіакомпанія "Авіалінії Антонова" на літаках Ан-124 перевезла чотирнадцять одиниць гірничодобувного обладнання загальною вагою 216 тонн двома рейсами зі Стамбула (Туреччина) в Уаґадуґу...

  На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють огорожі типу “Нью-Джерсі” (фото)

  На Миколаївщині, на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють бетонне парапетне огородження типу "Нью-Джерсі" висотою 90 сантиметрів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В запорізькому аеропорту встановили систему безконтактного скринінгу температури пасажирів

  У Міжнародному аеропорту Запоріжжя встановили інтелектуальну відеосистему безконтактного температурного скринінгу і визначення наявності або відсутності масок на обличчях пасажирів.

  Збройні сили випробували вітчизняні імітатори повітряної цілі Flying Target-1 (відео)

  Уперше у Збройних Силах України здійснено успішне випробування імітатора низьколітаючої повітряної цілі Flying Target-1.Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням...

  Порт “Південний” з початку року обробив майже п’ять мільйонів тонн вантажів

  З початку 2021 року перевалка госстівідора морський торговельний порт "Південний" склала 4,695 мільйона тонн вантажів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  ДССТ побудує базу Військово-морських сил України в Бердянську

  Державна спеціальна служба транспорту України збудує військово-морську базу «Схід» Військово-морських сил ЗС України у Бердянську.

  У Черкасах скоро відкриють новий завод з виробництва електрокабельного обладнання для: Audi, Mercedes-Benz, Fiat, Škoda Auto

  Вже скоро в місті відкриється завод технологічної компанії "Aptiv Service" - одного із найпотужніших світових виробників сервісів та...

  Збройні сили України отримали чергову партію технічної допомоги від США (фото)

  В рамках реалізації надання безпекової допомоги від Уряду Сполучених Штатів Америки в Україну прибули чергові вантажі міжнародної...

  Україна та Угорщина погодили ремонт та будівництво прикордонних гідротехнічних споруд

  Українсько-угорська робоча група із захисту від шкідливої ​​дії вод погодила будівництво нових і реконструкцію ряду наявних гідротехнічних...