9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Об’єднана гірничо-хімічна компанія витратить 20 млн грн на ремонтні роботи розкривних комплексів

Філія «ВГМК» витратить понад 20 млн грн на відновлення роботи технічних комплексів №1 та №2. Вони потрібні у робочому стані, аби весною розпочати розкривні роботи власними силами.

Очікується, що ця гірнича техніка суттєво зекономить кошти компанії на розкриві титанових порід. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Проведення зазначених ремонтних робіт вкрай важливе для філії, адже залучати до розкриву сторонні організації, які здійснюють так званий авторозкрив – в рази дорожче. А це суттєво підвищує собівартість кінцевої продукції та, відповідно, знижує конкурентні переваги підприємства, погіршує його економіку, – коментує головний інженер філії «ВГМК» Олександр Прокопенко.
Тож, у січні поточного року було зупинено розкривні комплекси філії, а з 1 лютого розпочато ремонтні роботи на них. Про це повідомляє  начальник дільниці гірничих робіт №1 (розкривних комплексів) філії «ВГМК» Олександр Продан. За його словами, ППР і ТО взимку – у січні-лютому – на комбінаті традиційні, оскільки розкривні комплекси в умовах низьких температур не працюють. Тому працівники філії використовують цей період, щоб довести їх стан до максимально ефективного.
Зокрема, на екскаваторі KU-800 на сьогодні вже виконано заміну ланцюгів та коронок на ковшах ротору. З ремонтно-механічного цеху очікують для установки на екскаватор регулюючі тяги на ковші ротору. Заплановано заміну редуктора приводу заднього конвеєра з заміною підшипника на приводному барабані цього конвеєра. На відвалоутворювачі ZP-6600 технологічного комплексу №1 буде демонтовано з подальшою установкою два редуктори привода ходу візка. Вага кожного з них – 15 тонн. Також буде замінено підшипники на приводі прийомного конвеєра, а це роботи на висоті, в обмежених умовах, що підвищує складність проведення ремонту.
На екскаваторі ЕРШР-1600 заплановано заміну колісної пари ходового візка механізму крокування та поточний ремонт п’яти електромашинних агрегатів групи підйому, ротору, ходу та розвороту екскаватора. На перевантажувачах PVP-6600, ПГ-5000/60 виконується ТО двох основних двигунів транспортера, проводиться ТО ходу перевантажувача ПГ-5000/60. На відвалоутворювачі ZP-6600 ТК-1 буде проведено поточний ремонт двох електродвигунів відвального конвеєра та двигунів системи крокування.
За очікуваннями, технологічний комплекс №2 стане до роботи 30 березня. Ремонт ТК-1 буде завершено пізніше –  до 1 травня, 10 травня заплановано його запуск.
Такий тривалий термін ремонтів пов’язаний з великим обсягом робіт з переміщення та перемонтажу конвеєрів (№№9, 10, 11, 12), частково – з очікуванням конвеєрної стрічки. До кінця березня комбінат має отримати її партію.

blank

Всі основні роботи виконуються силами екіпажів комплексів. Деякі запчастини та вузли ремонтують у ремонтно-механічному цеху, але демонтаж, монтаж та ремонтні роботи виконуються екіпажами з залученням спеціалістів дільниць і служб ГТВ за допомогою спецтехніки.
Ми сподіваємося, що завдяки професіоналізму наших працівників та спільним зусиллям всіх задіяних служб і підрозділів комбінату, заплановані заходи щодо ремонту таких важливих механізмів, як технологічні розкривні комплекси, будуть успішно завершені у строк та філія зможе приступити до запланованих робіт з розкриву порід  самотужки, – говорить в. о голови правління ПАТ «ОГХК» Олександр Гладушко.

Останні новини:

Зараз читають