9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Об’єднана гірничо-хімічна компанія у 2017 році наростила обсяг продажів товарної продукції на 20%

ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ОГХК), в управління якого передано Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (ВГМК, Дніпропетровська обл.) І Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (ІГЗК, Житомирська обл.), за підсумками роботи в 2017 році наростило обсяг продажів товарної продукції на 20% в порівнянні з попереднім роком – до 2,769 млрд грн.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється в прес-релізі компанії з посиланням на виконуючого обов’язки голови правління ПАТ “ОГХК” Олександра Гладушко, відділу збуту вдалося збільшити реалізацію продукції в натуральному вираженні завдяки роботі з клієнтами.

Не дивлячись на серйозну конкуренцію і значну залежність компанії від коливань світових котирувань, ОГХК в минулому році все ж вдалося продати основного продукту – ільменітового концентрату – на філії” Вільногірський гірничо-металургійний комбінат “- 124 тис. Тонн, що більше обсягу попереднього періоду на 41 %. Продаж ільменіту на Іршанському філії теж зросла, хоча і незначно – з 206 до 212,4 тис. тонн у 2017 році, – констатується в прес-релізі.

У грошовому вираженні ІГЗК збільшив реалізацію на 58,6%, ВГМК – на 57,9%.

Минулий рік був для нас проривом з точки зору збільшення попиту на нашу продукцію, тому ми скористалися цим. Переламали ситуацію зі збутом Китай, а саме – на руку іншим гравцям зіграла боротьба місцевої влади за дотримання виробниками ільменіту і двоокису титану екологічних норм. Це призвело до тимчасової зупинки підприємств в цьому секторі і дозволило іншим гравцям скористатися моментом, і збільшити поставки своєї продукції на адресу переробників як в Китаї, так і в інших країнах-імпортерах титанової сировини, – пояс яет А.Гладушко, якого цитує прес-служба.

За його словами, торішня ситуація на світовому ринку дозволила ОГХК істотно розпродати продукцію, яка накопичувалася на складах філій протягом останніх років. Найкраще реалізувалася продукція іршанського комбінату.

Крім ільменіту, переробники проявили інтерес до Вільногірського Цирконовий концентрату і продуктам його переробки, зокрема – порошках марок КЦП-63 і КЦП-45. Ці види подрібненої продукції активно використовуються у виробництві кераміки і покриттів. Тому, філія збільшує як виробництво, так і реалізацію цих продуктів споживачам, стверджує керівник компанії. З цих причин згадані ділянки виробництва охоплені інвестиціями і здійснюється їх реконструкція. Мета – поліпшити економічні показники, а саме – збільшити вихід готової продукції, резюмував керівник підприємства.

ДП “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ДП “ОГХК”) початок фактичну діяльність з серпня 2014 року, коли уряд України прийняв рішення про передачу йому в управління майнових комплексів ВГМКа і ІГЗК.

ОГХК реалізує продукцію більш ніж в 30 країн світу. Основні рики збуту – ЄС, Китай, Туреччина, а також США і країни Африки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають