9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Новий сезон Української кухні: McDonald’s прибрав російську мову з терміналів обслуговування котрої там не було

В Україні в мережі ресторанів швидкого харчування McDonald’s з меню самообслуговування начебто прибрали російську мову. Клієнти можуть зробити замовлення, вибравши меню українською або англійською мовою. Ця фейкова новина розгнівала багатьох російських пропагандистів. Хоча є одне але, там ніколи не було російської мови, але це вже інша історія.

Так наприклад проросійський пропагандист Анатолій Шарій у своєму Telegram-каналі зазначив, що дане рішення компанії підкреслює ставлення до половини населення України, яке розмовляє по-російськи. “Всі російськомовні українці по-українськи зрозуміють, звичайно. Але сам факт відносини — у наявності”, – написав пропагандист Шарій. 

Деякі навіть закликали бойкотувати ресторан. До слова, до бойкоту приєдналася журналіст “Країни” Олеся Медведєва. У Telegram-каналі “Зворотний бік 18+” відзначили, що в Україні понад 30% російськомовного населення, і вони будуть спостерігати за подіями далі. 

Своєю чергою в Макдональдсі прокоментували цю ситуацію і підкреслили, що у компанії в Україні основна мова — це українська. Цією мовою також приведена інформація в куточку споживача, на сайті, також на українському ведеться рекламна кампанія і спілкування в соцмережах.  

У Facebook-групі “Наша мова” подякували американський бізнес, який допомагає Україні ставати української. І закликали українців, вибираючи наступний раз заклад швидкого харчування, відвідати саме їх.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають