9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

“Нова Пошта” відкрила автоматизовані термінали у трьох містах України (фото)

Щоб зберігати швидкість доставлення при зростанні обсягів відправлень, компанія “Нова Пошта” продовжує відкривати автоматизовані термінали. У травні три нових об’єкти були запущені в роботу у Вінниці, Слов’янську та Чернівцях.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Всі термінали оснащені автоматизованим обладнанням, яке дозволяє швидко сортувати посилки в коробках або ті, які мають прямокутну форму. Зараз термінали вже обробляють 120 посилок на хвилину. Вивантаження і завантаження з сортувальних ліній відбувається безпосередньо в кузов автомобілів за допомогою телескопічних конвеєрів. Посилка на терміналі знаходиться до 2 хвилин.

Як уточнили в “Новій Пошті”, термінал у Вінниці має площу 5,7 тис. кв. метрів. Він буде сортувати відправлення для Вінниці та 56 населених пунктів області. На терміналі створено 65 нових робочих місць, а інвестиції в його запуск склали 48,6 млн грн.

blank

Слов’янський термінал розташований на площі 3,5 тис. кв. метрів. Він буде сортувати відправлення для Слов’янська і 67 населених пунктів Донецької та Луганської областей. Всі процеси на терміналі обслуговують 74 працівники. Інвестиції у споруду склали 33,6 млн грн.

blank
blank

Термінал в Чернівцях загальною площею 6,7 тис. кв. метрів буде сортувати відправлення для Чернівців і 45 населених пунктів області. На ньому створено 70 нових робочих місць, а в його запуск інвестовано 44,6 млн грн.

blank

У подальших планах НП – відкривати нові автоматизовані термінали й в інших обласних центрах України.

Нагадаємо, що у квітні цього року “Нова Пошта” відкрила автоматизований сортувальний термінал в Черкасах.

Крім того, початку лютого “Нова Пошта” запустила другу чергу Київського інноваційного терміналу, яка дозволила вдвічі збільшити його потужність і обробляти до 50 тис. посилок в годину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають