9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 31 Січня, 2023

“Нова пошта” планує обзавестися власними літаками

blankКомпанія “Нова пошта” в найближчому майбутньому має намір створити свій власний авіапарк – спочатку для перевезень всередині країни, а пізніше – для міжнародної доставки посилок і вантажів. Запуск компанією авіаперевезень можливий вже в 2018 році.

Про це розповів співвласник поштово-логістичного оператора “Нова пошта” Володимир Поперешнюк в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

Зараз ми працюємо над проектом” Нова логістика “, який передбачає максимальну швидкість доставки, яку можна отримати за рахунок автодоріг. Другий етап – це використання авіації всередині країни. Я б хотів, щоб наші перші внутрішні авіарейси з’явилися в наступному році, – заявив Попершнюк.

Що стосується міжнародних рейсів, то їх запуск в компанії також бачать вже в досить близькій перспективі.

Ми планували на 2018 рік уже мати будь-якой борт” Нова пошта “. Може бути, років зо два-три потрібно, щоб компанія стала користуватися своєю авіацією і возила безпосередньо посилки з Америки і Китаю своїми літаками. Це наша мета, і тоді ми зможемо перейти до мінімальних термінів, контролювати вартість, якість “, – відповів Володимир Поперешнюк на питання про те, коли в аеропорту “Бориспіль” буде стояти вантажний літак в лівреї “Нова пошта”…

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають