9.5 C
Alba Iulia
Середа, 27 Вересня, 2023

Нова пошта майже на третину збільшила кількість доставок по Україні

blankЗа перші три місяці 2017 року кількість доставок Нова пошта по Україні зросла на 32% в порівнянні з I кварталом 2016-го, перевищивши 31 млн.

Як повідомила rau.ua прес-служба компанії, при цьому частка доставок для клієнтів сегменту e-commerce склала чверть від загального обсягу.

Продовжує набирати популярність адресна доставка: в компанії фіксують істотне зростання попиту на сервіс за типами Адреса-адреса і Відділення-адреса. У I кварталі цього року показники за ними склали на 59% і 49% відповідно більше, ніж у I кварталі 2016 року. На 32% зросла і кількість доставок в почтомати. Найпопулярнішими видами відправлень залишаються невеликі посилки і документи.

У компанії також нагадали, що в I кварталі Нова пошта почала інформувати клієнтів в месенджері Viber і тестувати технологію iBeacon, яку в цьому році планується масштабувати по столичній мережі компанії. Нещодавно Нова пошта також відкрила перше відділення в Італії.

У минулому році компанія збільшила кількість відправлень на 40%. Валовий дохід Нова пошта в 2016 році склав 5,4 млрд грн.

Останні новини:

Зараз читають