9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

“Нова Пошта” купить два літаки для власної авіакомпанії

“Нова Пошта” планує виконувати рейси з посилками самостійно, не залучаючи сторонніх перевізників, щоб отримати контроль та необхідні компанії терміни.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Крылья“.

Для реалізації цього проєкту “Нова Пошта” запустила власну авіакомпанію, повідомив в інтерв’ю ain СЕО “Нова Пошта” Юрій Беневітський.

За його словами, запуск власної авіакомпанії – виключно операційна потреба.

“Якщо ми обіцяємо доставити посилку до 6 календарних днів, значить, ми доставимо її на 4 або 5 календарний день з моменту відправлення. Наприклад, якщо ви звертаєтеся до оператора великої четвірки, то там доставлення 4-5 днів означає, що вам доставлять на 4 або 5 день, не раніше. Тобто ми намагаємось доставити посилку раніше вказаних нами термінів”, – розповів Беневітський.

Авіакомпанія працюватиме у всіх сегментах, навіть ті, в які “Нова Пошта” ще не зайшла, наприклад, товари, що швидко псуються, фарма, небезпечні вантажі, що вимагають спеціальних температурних режимів.

Керівник “Нової Пошти” розповів, що зараз триває підготовча робота. Є команда, яка займається проходженням усіх необхідних процедур, щоб отримати сертифікат експлуатанта у Державіаслужбі.

У середині наступного року “Нова Пошта” матиме власний розклад польотів: Це буде Нью-Йорк – Бориспіль, Бориспіль – Нью-Йорк (JFK-KBP, KBP-JFK).

“Також планується Китай, зараз йде вибір аеропорту – там їх чимало, як локальних, так і за межами територіального Китаю. Наприклад, Гонконг обслуговує більшість вантажів із Китаю. Плануємо літати до Гонконгу, Гуанчжоу, Пекіна, Ханчжоу та інших. Вибір залежатиме від того, де будуть консолідовані вантажі наших клієнтів та проходитимуть усі необхідні митні процедури підготовки до перельоту”, – зазначає керівник “Нової Пошти”.

На думку Юрія Беневітського, для початку компанії достатньо двох літаків, вантажомісткість яких буде достатньою, щоб вивозити існуючий обсяг та мати резерв потужності для залучення нових вантажів у нових сегментах ринку.

Вартість літаків є закритою інформацією, але один такий літак за політ перевозить вантаж на кілька мільйонів доларів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають