9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

“Нова Пошта” досягла рекордного числа відправлень в Молдові

Компанія Nova Poshta Moldova в першому півріччі 2020 року збільшила обсяг відправлень у 2,5 рази, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, домігшись тим самим власного рекордного показника. При цьому кількість міжнародних відправлень зросла в 15 разів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ми зосередилися на надійній та швидкій доставці товарів в будь-яку точку країни. Як результат — кількість нових бізнес-клієнтів збільшилася у 2,5 рази за перші 6 місяців 2020 року. Ми будемо продовжувати вдосконалювати свій сервіс і розширювати свою мережу”, – прокоментував Михайло Попович, СЕО Nova Poshta Moldova.

Третина від усіх посилок склала доставка міжнародних відправлень по Молдові. За 6 місяців 2020 року їх кількість збільшилася в 15 разів в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Найбільше зросла кількість посилок з України, склавши понад 35% від усіх міжнародних відправлень.

Відзначається, що закриття міжнародних кордонів і заборона приватних перевезень Молдова — Україна, Україна — Молдова, стимулювали зростання попиту в онлайн-магазинах.

Зазначимо, що в травні Nova Poshta Moldova відкрила перші два поштових відділення в Кишиневі. У планах компанії до кінця року розширити мережу відділень в Кишиневі, а при позитивному досвіді — масштабуватися й в інші регіони країни.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають