9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

“Нібулон” відкрив новий річковий термінал у Дніпропетровській області

ТОВ СП «НІБУЛОН» відкрив новий річковий перевантажувальний термінал в с. Мар’янське Дніпропетровської області – філія «Зеленодольськ». Відтепер Січеславщина стала одним з українських регіонів, де представлена ​​компанія.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

Зерновий термінал може одночасно зберігати 76 тис. тонн агропродукції. За добу комплекс здатний просушувати 3,6 тис. тонн і відвантажувати на водний транспорт 12 тис. тонн зерна. Як запевняють в компанії «НІБУЛОН», це розвантажить міжобласні автодороги на понад ніж 12,5 тис. вантажівок.

«НІБУЛОН» також проведе днопоглиблення акваторії причалу терміналу площею понад 8 га і частини водного підходу до акваторії довжиною близько 1 км. Також компанія облаштує новий додатковий судновий хід на р. Дніпро (водний підхід до акваторії причалу від суднового ходу р. Дніпро) довжиною понад 5 км.

Будівництво річкового терміналу для перевалки зерна «Зеленодольськ» проходило за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку. Загальна сума інвестицій – понад $ 22 млн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають