9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

“Нібулон” продовжить проєкти з розвитку річкової інфраструктури у Єгипті

Компанія “Нібулон” в перспективі планує повернутися до проєкту розвитку річкової інфраструктури на Нілі у Єгипті.

Про це розповів гендиректор ТОВ СП “Нібулон” Андрій Вадатурський в інтерв’ю Економічній правді, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Ця історія не закінчилася. Єгипет – один з найбільших ринків збуту для українського збіжжя. Там велике населення і нема землі, щоб самостійно виробляти достатньо продукції. В Україні – навпаки. Там також є фундаментальна проблема з річковою логістикою, яку треба вирішити”, – сказав Вадатурський.

blank
Фото: nibulin.com

“Коли ми спілкувалися з керівництвом держави, там була готовність надати всебічну допомогу для розвитку Нілу. Ми навіть отримували погодження з європейських банків на фінансування. Ми зробили інвестиційний бізнес-план на мільярд євро. Протягом трьох років можна було завантажити суднобудівні заводи в Єгипті і побудувати додаткову інфраструктуру, – розповів керівник “Нібулону”. – Однак через війну в найближчі три-пʼять років ми зосередимося на українському ринку, це наша головна функція. Далі будемо думати про вихід до імпортера, щоб ефективно поєднати нашого фермера з кінцевим споживачем”.

Нагадаємо, у 2019 році компанія інформувала про плани протягом 5 років реалізувати проєкт будівництва портового зернового термінала у Єгипті на річці Ніл.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають