9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Nestlé закуповує 70% сировини з місцевих джерел

Nestlé закуповує 70% сировини у місцевих фермерів.

Nestlé закуповує 70% сировини на локальних ринках, з місцевих джерел. Це ж стосується і львівської кондитерської фабрики «Світоч», контрольний пакет акцій якої належить Nestlé.

Про це повідомив директор фабрики «Світоч» Ярослав Гузєєв, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Agravery.

Він уточнив, що на українському ринку підприємство купує борошно, цукор, цукрову пудру, сухе молоко, кондитерські жири, найкращої якості.

Зокрема, по борошну у нас дуже суворі вимоги, використовуємо тільки найвищий сорт, в іншому випадку вафельний лист буде грудкою, — зазначив директор фабрики.

Для відбору постачальників у кінці року проводять конкурс. По кожному постачальнику проводиться аудит від Nestlé: перевіряються сертифікати, технології, відбувається огляд виробництва.

Був випадок під час перевірки: в цехах все блищить, все добре, а потім помітили сходи на дах, а там стоїть бак чорний, вкритий іржею, і з того бака вода постачається на виробництво. Такому постачальнику відмовили, тому що не виконані необхідні умови зберігання води, — розповів Гузєєв.

Проблем з постачальниками з кондитерського напрямку не відчувається, за словами директора «Світоча», оскільки в Nestlé діє програма розвитку фермерських господарств відповідно до європейських вимог.

Сировина і готова продукція направляються до великого сучасного логістичного центру, який фабрика обладнала за Львовом в селі Малехові. Там працює потужна лабораторія — одна з кращих в Україні і Східній Європі. Уся сировина проходить багаторівневий контроль від зовнішнього огляду до бактеріологічного аналізу.

Останні новини:

Зараз читають