9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

Nestle та Coca-Cola мають намір придбати виробника Моршинської мінеральної води

Структури Альфа-груп російського олігарха Михайла Фрідмана і Германа Хана ведуть переговори зі швейцарською Nestle про продаж їй IDS Borjomi International. Інтерес до компанії також проявляє Coca-Cola.

Про це пише російська газета Коммерсантъ з посиланням на джерела в інвестиційних колах і на продовольчому ринку, передає Новое время.

Домовленість про угоду майже досягнута, стверджує один зі співрозмовників. Експерти оцінюють її в суму до $630 млн.

Альфа-груп, яка купила в 2013 році контрольну частку в одному з найбільших виробників води IDS Borjomi у фонду Бориса Березовського і спадкоємців Бадрі Патаркацишвілі, готова розлучитися з цим бізнесом. Інтерес до нього проявляє Coca-Cola, але найбільш вірогідним покупцем може стати Nestle, – пише видання.

IDS Borjomi International – міжнародна компанія, що об’єднує підприємства з виробництва бутильованої мінеральної води в Грузії, Україні та Росії, і займає лідируючі позиції на ринках країн СНД і Балтії, веде свою історію з 2002 року. Сьогодні продукція IDS Borjomi International експортується більш ніж в 40 країн світу.

Компанія виробляє знамениті бренди мінеральної води: «Боржомі», «Моршинська», «Святе джерело» «Миргородська», «Трускавецька», та інші.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають