9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Nestle інвестує 700 млн грн в модернізацію харківської фабрики

Nestle, один з найбільших світових виробників продуктів харчування, інвестує 700 млн грн в реконструкцію і модернізацію фабрики “Мівіна” в Харкові.

Про це повідомили генеральний директор Nestlе в Україні та Молдові Ансгар Борнеманн і глава Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична в ході прес-брифінгу у вівторок в Харкові, передає Інтерфакс-Україна.

Компанія почала підготовку модернізації фабрики” Мівіна “в 2015 році. Фінальний план проекту був затверджений на початку 2018 року. Основною метою є розвиток фабрики, поліпшення умов праці і підвищення конкурентоспроможності продукції, – сказав гендиректор Nestlé.

За його словами, проект буде реалізований в два етапи шляхом трансформації існуючого логістичного центру в виробниче приміщення з подальшою розробкою всієї необхідної інфраструктури і перенесення ліній виробництва в нове приміщення.

Реконструкція допоможе не тільки модернізувати підприємство, а й поліпшити технології виробництва продукції. Оновлення рецептури продуктів ТМ” Мівіна “, зокрема зниження місткості жирів у продукції, дозволить відповідати критеріям оцінки смакових якостей продуктів Nestlé (Nutrition Foundation), які засновані на дієтичних рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров’я, – зазначив А.Борнеманн.

Глава Харківської ОДА в свою чергу повідомила, що майже половина продукції, яка виготовляється на харківській фабриці, йде на експорт в 17 країн Європи і світу.

Компанія планує завершити всі етапи реконструкції та здати оновлені підприємства в експлуатацію до 2021 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають