9.5 C
Alba Iulia
Середа, 19 Січня, 2022

Найбільший український виробник готових кормів для домашніх тварин у 2017 році збільшив продажі продукції на 17%

Найбільший в Україні виробник готових кормів для домашніх тварин – компанія Kormotech (с.Прилбичі Львівської обл.) у 2017 році збільшив продажі кормів на 17% – до 31,5 тис. тонн.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Як повідомляється в прес-службі компанії, частка експорту від загального обсягу продажів в минулому році склала 11%. У планах компанії на 2018 рік збільшити продажі на 17%.

Крім того, компанія продовжує переговори про співпрацю з англійськими й скандинавськими партнерами, а також оформляє пакет документів, необхідних для виходу на ринок Чилі.

Перші поставки в Чилі плануємо в другому кварталі 2018 року, продукція – вологі корми. Пробна партія кормів під брендом “Клуб 4 Лапи” апробацію пройшла, зараз проходимо додаткову сертифікацію, – вказали в Kormotech.

Kormotech оцінює свою частку в Україні на ринку кормів для домашніх тварин в 36%. У 2018 році Kormotech планує збільшити частку ринку в Україні та зміцнити позиції на ринках Європи, зокрема в Польщі, Литві Латвії, Румунії та Франції.

Як повідомлялося, Kormotech у 2018 році планує наростити потужності з виробництва вологого корму в два рази – до 25 тис. тонн в рік. Інвестиції в розширення потужностей можуть скласти близько $5 млн.

Kormotech – українська компанія-виробник харчування для кішок і собак під ТМ Optimeal, “Клуб 4 Лапи”, “Мяу!”, “Гав!”. Компанія була заснована у 2003 році Ростиславом і Орестом Вовком.

Їй належать два заводи з річною потужністю виробництва 43 тис. тонн, з яких 13 тис. тонн і 30 тис. тонн – вологі та сухі корми відповідно (за станом на 2017 рік).

Асортимент продукції нараховує 350 позицій.

Компанія займає 30-у позицію в ТОП-50 європейських компаній з виготовлення кормів. Експортує продукцію в 18 країн Європи, Азії, Африки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають