9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Найбільший деревообробний завод Китаю буде виготовляти меблі з Чернігівської деревини

Представники Китайської національної лісової корпорації побували в Чернігові з робочим візитом.

Вони вивчають можливості замовлення поставок деревини з Чернігівщини на свої підприємства, які є найбільшими лісопереробними заводами в Китаї. Іноземна делегація провела ознайомчі переговори в обласній державній адміністрації. Повідомляє Національний промисловий портал.

Китайська делегація, яка побувала в Чернігові, представляє державне підприємство цієї країни – національну лісову корпорацію, а точніше – дочірню компанію «Цзінцзян», яка займається імпортом і переробкою деревини. Компанії належить найбільший у Китаї деревообробний завод, який виготовляє різноманітну продукцію, в тому числі меблі. Найбільше лісу вони ввозять зараз з Нової Зеландії та Російської Федерації. Тепер представники підприємства вивчають можливості закупівлі лісу зокрема на Чернігівщині, розповідає керівник делегації – голова підприємства ЧжанЧженцін.

«З сьогоднішньої зустрічі ми хочемо отримати загальну інформацію про лісове господарство Чернігівської області: які є основні види лісів, їх площа, і який об’єм заготівель за рік можна планувати; а також які умови є для інвестицій, які вимоги і можливі пільги для інвесторів». – Чжан Чженцін, голова дочірнього підприємства «Цзінцзян» Китайської національної лісової корпорації

Оскільки гості в Україні вперше, тому вони розпитують про найбільш загальні умови й норми роботи галузі, про те, на які обсяги закупівель лісу можуть розраховувати.

За словами гостей, підприємства Китайської національної лісової корпорації близько 60% виробленої продукції реалізують всередині Китаю, а решту продають за межі держави, в тому числі до європейських країн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають