9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Найбільший приватний вагонний оператор України увійшов ТОП-100 найбільших приватних компаній України

“Лемтранс”, найбільший приватний вагонний оператор України, увійшов в рейтинг “100 найбільших приватних компаній України”, який складає журнал Forbes.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Команда “Лемтранс” впливає не тільки на розвиток бізнесу наших клієнтів, але і на розвиток економіки України в цілому”, – йдеться в повідомленні компанії.

Відзначається, що в рейтинг ділового видання увійшли представники паливно-енергетичного комплексу, металургії, рітейлу, аграрні компанії, а також представники IT.

За підсумками 2019 сукупна виручка ста найбільших приватних компаній України склала 2,15 трлн грн, що дорівнює 54% ВВП України за минулий рік. Крім того, в найкращих 100 приватних компаній працює близько 665 тисяч осіб, що складає 4% зайнятого населення і 9% середньооблікової чисельності штатних працівників в країні.

Також повідомляється, що перше місце в рейтингу зайняла металургійна компанія “Метінвест”. За даними видання, виручка “Метінвесту” за 2019 рік склала 278 млрд грн, прибуток – 8,8 млрд грн. У компанії працює 66 000 осіб.

На третьому місці рейтингу — агрохолдинг “Кернел”, засновника, власника і керівника Андрія Веревського. Виручка Kernel за підсумками 2019 року склала 93 млрд грн, прибуток – 3,2 млрд грн. В агрохолдингу працює 14 000 осіб.

У десятку найбільших приватних компаній України потрапили також “АрселорМіттал Кривий Ріг” (Лакшмі Міттал), “Запоріжсталь” (Рінат Ахметов, Вадим Новінський) та інші.

Відзначимо, що “Лемтранс” є найбільшим приватним оператором залізничного рухомого складу в країні. Основні напрямки діяльності компанії — організація перевезень власним рухомим складом, надання транспортно-експедиторських послуг, інформаційний супровід руху вантажів, а також ремонт рухомого складу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають