9.5 C
Alba Iulia
Субота, 24 Липня, 2021

Найбільший приватний вагонний оператор України увійшов ТОП-100 найбільших приватних компаній України

 • “Лемтранс”, найбільший приватний вагонний оператор України, увійшов в рейтинг “100 найбільших приватних компаній України”, який складає журнал Forbes.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Команда “Лемтранс” впливає не тільки на розвиток бізнесу наших клієнтів, але і на розвиток економіки України в цілому”, – йдеться в повідомленні компанії.

  Відзначається, що в рейтинг ділового видання увійшли представники паливно-енергетичного комплексу, металургії, рітейлу, аграрні компанії, а також представники IT.

  За підсумками 2019 сукупна виручка ста найбільших приватних компаній України склала 2,15 трлн грн, що дорівнює 54% ВВП України за минулий рік. Крім того, в найкращих 100 приватних компаній працює близько 665 тисяч осіб, що складає 4% зайнятого населення і 9% середньооблікової чисельності штатних працівників в країні.

  Також повідомляється, що перше місце в рейтингу зайняла металургійна компанія “Метінвест”. За даними видання, виручка “Метінвесту” за 2019 рік склала 278 млрд грн, прибуток – 8,8 млрд грн. У компанії працює 66 000 осіб.

  На третьому місці рейтингу — агрохолдинг “Кернел”, засновника, власника і керівника Андрія Веревського. Виручка Kernel за підсумками 2019 року склала 93 млрд грн, прибуток – 3,2 млрд грн. В агрохолдингу працює 14 000 осіб.

  У десятку найбільших приватних компаній України потрапили також “АрселорМіттал Кривий Ріг” (Лакшмі Міттал), “Запоріжсталь” (Рінат Ахметов, Вадим Новінський) та інші.

  Відзначимо, що “Лемтранс” є найбільшим приватним оператором залізничного рухомого складу в країні. Основні напрямки діяльності компанії — організація перевезень власним рухомим складом, надання транспортно-експедиторських послуг, інформаційний супровід руху вантажів, а також ремонт рухомого складу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Основний український завод з ремонту зенітних комплексів вийшов у прибуток

  Балаклійський ремонтний завод, який ремонтує зенітні комплекси 9К33 «Оса», 2К12 «Куб», 9К330 «Тор», 2К22 «Тунгуска», ЗСУ-23-4 «Шилка»...

  Перший зібраний в Одесі гелікоптер SW-205 покажуть 16 серпня

  Перший зібраний в Одесі на місцевому авіаремонтному заводі цивільний «Ірокез» – гелікоптер SW-205, обіцяють показати 16 серпня.Про це...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в Міністерстві оборони України.

  До України прибув п’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції

  П’ятий гелікоптер H145 для Національної поліції у середу, 21 липня, прибув до України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Державний науково-дослідний інститут авіації розглядає можливість локалізації радянських винищувачів в Україні

  У Державному науково-дослідному інституті (ДНДІ) авіації розглядають локалізацію радянських винищувачів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  У Збройних силах відкрили школи підготовки фахівців радіоелектронної боротьби та розвідки

  У навчальних центрах Збройних Сил України відкрито нові школи підготовки кваліфікованих фахівців – радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки.Передає Національний...

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що на 21,5% перевищує аналогічний показник...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  Туреччина продемонструвала дизайн майбутнього бойового дрона з українським двигуном (фото)

  Туреччина показала дизайн майбутнього бойового дрона з українським двигуном АІ-25.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Холдинг МХП на 13% збільшив виробництво курятини

  Потужності компанії МХП з виробництва курятини європейського операційного сегмента склали 29 455 тонн м'яса курятини та індички,...

  Сили спеціальних операцій оснастять новими бронежилетами українського виробництва

  Військовослужбовці Сил спеціальних операцій ЗСУ отримають бронежилети нового зразка. Відповідні вимоги до цієї амуніції вже розроблені в...

  Україна та ЄС домовилися про промислове партнерство у виробництві акумуляторів

  Україна та Європейський Союз започаткували стратегічне партнерство у сфері критичної сировини та акумуляторів.Передає Національний...