9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

На всіх відновлених спиртзаводах Тернопільщини почнуть виробляти біопаливо

 • У Тернопільській області планують виробляти біопаливо на 11 підприємствах спиртової галузі Державного підприємства “Укрспирт”.

  Про це йдеться у Стратегії розвитку спиртової галузі, яку 2 лютого погодили в.о. директора «Укрспирту» Юрій Лучечко та голова ТОДА Степан Барна. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на EcoTown.com.ua.

  Сьогодні частина підприємств спиртової галузі на Тернопільщині не працює – у майбутньому їх планують відновити. Окрім традиційних видів харчового та технічного спирту за рахунок модернізації та встановлення нового обладнання планується виробляти біоетанол, біодизель та біогаз.

  Згідно з планом, післяспиртова барда буде використовуватися для створення кормових сумішей для відгодівлі великої рогатої худоби.

  Тернопільська ОДА пообіцяла підтримати законодавчі ініціативи ДП “Укрспирт”, спрямовані на реалізацію проектів у спиртовій галузі області.

  Юристами ДП “Укрспирт” підготовлено та передано до Кабінету Міністрів України законодавчі пропозиції “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розвитку сфери виробництва біологічних видів палива” та “Про внесення змін до Закону України “Про митний тариф України” щодо врегулювання обігу спиртовмістноі продукції та до Податкового кодексу України”, метою яких є диверсифікация ставок акцизу та створення сприятливих умов функціонування ринку вітчизняної спиртовмісної продукції.

  Сторони вирішили найближчим часом провести виїздну нараду з організаційних та технічних питань в рамках виконання стратегічного плану.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  “Івченко-Прогрес” розпочало процес імпортозаміщення на гвинтах до транспортника Ан-70

  ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка О. Г. Івченка", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", почало працювати над модернізацією унікальних...

  ​Міноборони сформувало вимоги до наземних бойових дронів та проведе відкритий конкурс між компаніями-виробниками

  У Міністерстві оборони України сформували вимоги до наземного бойового дрона, який має посилити Збройні Сили України вже у найближчій перспективі та проведе...

  Зараз читають

  Миколаївський портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше судно з початку своєї роботи

  У Миколаєві портовий термінал ЕВТ завантажив найбільше у своїй історії судно з максимальною інтенсивністю, обробивши панамакс Georgia...

  Україна перемогла у тендері на ремонт вузлів та агрегатів ударних гелікоптерів Мі-25 армії Перу

  Україна перемогла у тендері на ремонт вузлів до перуанських ударних гелікоптерів Мі-25Д, які є експортною версією гелікоптерів...

  На виставці “Зброя та безпека” представлять новий український бойовий безпілотник

  Новий український військовий безпілотник ACE ONE презентують на Міжнародній спеціалізованій виставці "Зброя та безпека – 2021", яка...

  Дніпровський металургійний завод відновив виробництво теплоізолюючих сумішей

  ПрАТ "Дніпровський металургійний завод" (ДМЗ), що входить до DCH Steel групи DCH бізнесмена Олександра Ярославського, почало застосовувати...